o pletení

 

Domnívá se paprsky

Toho můžete připojit i hák-and-spoke.  Začněte s háčkování pletací vrcholu. Základě kruhu k průměru. Odkaz může být rychle sc. Pak se hodí čtyři řádky bez přísad, a potom začít sundat smyčku v místech, kde byly provedeny úpravy byly provedeny.

Tak to je třeba svázat až s hlavou nesedí pevně. Nyní tie okraje výšku tři palce sc, skončil pletení rachim krok.  Jak lze propojit se paprsky?  Čas a příprava trvá trochu déle.  Předtím, než se uvázat paprsky, je třeba správně vypočítat smyčky.  Nebuďte líní a propojení designu větší (15x15), spočítat počet smyček do jednoho centimetru.

Po té, co potřebujete změřit obvod hlavy. Z výsledných měření odečíst palce, s přihlédnutím ke skutečnosti, že historka se natáhne v procesu ponožky. Vynásobit počtem smyček na jeden centimetr.  Ukázalo se, přibližný počet smyček na začátku pletení baret dno.  Máte-li krásné sekční buklirovannaya nebo barvené příze, vzor pro baret nechtějí.

Napište paprsky potřebný počet smyček, nejlépe násobek 8. Kravata prsten podvazek viskózní tři palce výšky.  Vezměte silnější paprsky a pak pokračovat pletací steh přední. V první řadě by měly být doplněny rovnoměrně osm smyček. Stejný přírůstek kroky v každé čtvrté řadě dvakrát.  Pak se pletl přesně tři sune se na výšku.

Nyní je potřeba udělat, odčítání, dělení pletení na osm stejných částí a každou část provyazyvaya dva koncové smyčky dohromady. DEC se v řadě, zatímco paprsky nezůstane 12 sv. Knit je dva spolu, oborvite délka závitu asi čtyřicet centimetrů, zbývající tah smyčce a má sshiyte vertikální plést steh.  Jak uvázat kruhové pletení se na hladký povrch předního?

Spočítejte si potřebný počet smyček, kravatu skupina pěti centimetrů před saténu. Nyní spusťte zkroucené yo každé čtyři smyčky. Další úpletu s tím, jednotně v každém šestém řádku 1. až osm smyček, pak devět smyčky.  Proto byste měli baret průměru 30 centimetrů.

Rozdělit plátno na osm kusů a pokračovat v pletení klíny rovnoměrně dělat odečtení všech zatížení smyčky každých šest řad. Zbývajících osm smyčky visící vytáhnout vlákna.  Jak uvázat paprsky se krásné vzory? Je třeba připomenout, že toto číslo potřeboval zvednout tak, aby přesně odpovídal vztah s volané číslo smyčky.

To znamená, že v případě, že vztah je 12 smyček, počet smyček na baret, musí být násobkem dvanáct, plus Edge. Kromě toho by měl být vzor vybrány tak, aby si mohli příspěvky či odčítání bez narušení obrazu.  Spojení má děti, hovořil o možných zbytků jasné různobarevných nití. Vhodné pro čerpání jemné jacquard vzorem.

Budete plést vzor barvu popředí, provyazyvaya několik řad smyček, s přidáním jiné barvy.  Například přední povrch série tří smyček z hlavních tváří béžové, tři obličeje smyčky modré.  2. řádek obruba smyčky na obrázku. 3. řádek tři smyčky modré, tři hlavní smyčky béžové.

Ř. 4 obruba plést smyčky na obrázku. Pak několik řádků základní barvy. Potom opakujte s přidáním jiných barev.  Léto se dívky pro pletení či háčkování je spojen s bílé bavlněné by vkusnou dekoraci malou módy.  Je snadné uvázat háček trvá. Od vrcholu, sloupy s dvěma yo kruhu k průměru.  Pak SC čtyři řádky rovnoměrně.

I nadále pletení SC a odčítání do doby, dokud nebudou baret nebude sedět na hlavě. Kompletní háčkování baret okolyshkom - několik řad SC. Na základě materiálů, fb.ru

má pletené barety, yo, yo