o pletení

 

Tuniské háčkování

Když tuniské pletenina poskytuje velmi robustní a odolné pleteniny. tuniské háčkování yopro tuniské háčkování vyžadují speciální hák, který dlouho, pokud jsou dodrženy pletení, jehly podobně. S takovým pletení operaci nemusí otáčet. Řetězů ze vzduchu smyček.

Osobní řady: tie smyčky antény výtah, háček do vzduchu a do smyčky upne řetězce, vytáhněte nit a nechte smyčky na háčku. Pak upleteme stejným způsobem se všemi smyček zůstává na háku. Obruba řádek: provedení yo a plést je první smyčku, jo a znovu, aby jim plést další dvě smyčky. Pak upleteme stejně tak dlouho, dokud nezůstane háček smyčky.

Pro další sérii osobní prospěch na smyčku, jako v první řadě osobní. Když vyvyazyvanii smyčky hák vstoupit do svislé části smyčky zprava doleva, zatažením za provázek a přechod na další úroveň. Příští série obruba pletené, jak je popsáno výše. V tuniské plést smyčky musí být uzavřen.

Okraj je čistý, je-li provést sérii spojovací tyče nebo SC. Na začátku nebo na konci řádku v osobním sérii současně zavést hák do svislé části dvě smyčky a vytáhněte ji ze smyčky. Pokud je okraj práce nezbytné pro odečíst více smyček, pak se nad nimi pro připojení spojovací tyče.

tuniské háčkování pleteníV místě, kde je třeba snížení počtu osobních času na zavedení háček ve svislé části dvou ne \ TEL a vytáhnout z nich smyčka. K tomu, na konci stinné číslo přiřadit, takže hodně vzduchu \ smyčky, jak budete potřebovat přidat smyčky. Pak tie smyčku antény výtah a další série osobních pribav \ lennyh vzduchu vyvyazyvat oka smyčky, jako obvykle.

K tomu se na konci série obličeje udělat požadovaný počet let jako v pletené paprsků. V další řadě provyazyvat obruba je jako obvykle. V místě, kde je třeba, aby se dále, zadejte hák ve vodorovné \ horizontální část mezi dvěma svislými stěnami smyčky a vytáhněte nové smyčky. K tomu, přes smyček, Kde by měla mít díru v osobě \ PTO udělat číslo odpovídající počtu let.

Následující řádek provyazyvat obruba je jako obvykle. Na základě materiálů, vse-sama.ru

yo, pletení, háček, yo, smyčka