o pletení

 

Vrcholem tuniské háčkování

Doporučuji vám seznámit se s jedním z méně běžných typů pletení, Tuniska viskózní. Dokonce i esa a bizon zabývající se ruční práce, ne každý ví, tímto způsobem. Proč? Nechme tuto otázku teoretiků, No, nestalo se tak. Cvičíme, takže se pojďme učit! Co je vrcholem tuniské háčkování: především ve formě uložení věci.

Kravata dítě v teple kalhoty, bude vaše dítě nikdy nebude pokleslý kolenou, jako by na kopci, v zimě není lhaní! Vytvořte si kabát a pletenou vestu, lemované nemusíte obtěžovat. Bez ohledu na to, jak moc jste si sednout za něco nemá klesnout. Vezměte si tašku s ním několik let udržovat v kondici.

Neříkám to nepodložené, všechny testované ze zkušenosti. V tuniské pletení je jedinou nevýhodou je její velmi obtížné, aby se rozpustil. Je to těžké ne fyzicky, ale psychicky! Ach, jak jsem si o oblékání tiše zastaralé věci zcela nové, to se nevztahuje na "tuniského" pracuje.

Dítěte vyrostl dávno, ale scherstyanye legensy číhají (pravděpodobně příští generace), kabát pro své šátky dceru aktualizovány a závěsy, moje Cardigan pravděpodobně bude žít velmi dlouho, a taška je věčný (pouze blesk zastaralý a musí se změnit.) Takže, pojďme začít. Nástroje. Tuniské háčku přijatých k provedení o délce asi 30 - 40 cm I když jsem vždy měl 20-cm. háček.

Teď na prodej, jsou k dispozici nové nástroje: krátký hák na trati délky 100 cm, u složitějších vzorců a metod "dvouhlavého" - dvě krátké háky spojené šňůry. Ty umožňují pohodlnější a jednodušší provést nejen sdílet, ale i příčné a šikmé ostří a kruhové plést. Často vyvstává otázka: jak si udržet tuniské háček?

Dlouhý háček s řadou smyček je snadnější držet jehlu, a pro zajištění háček. Krátký háček drží jako obvykle, tři prsty na pravé ruce (jako pero při psaní.) Velikost (počet) háku, určí průměr tyče. Pro práci s hákem, je zvolena tak, aby to byla asi dvakrát tak tlusté příze se používá. Závity.

Nesnažte se silnou nití! I mohér 600 m na 100 g. Budete mít husté tkaniny, teplo a světlo. Mimochodem, tuniské háčkování příze daleko méně, než je obvyklé háčkování. Teď uvažovat plátno lépe.

Díky, co to je? Při pokusu o plést si uvědomit, že při pletení ve dvou etapách, na zemi, jako byste se psaní na okraji nové smyčky, a druhý úsek vzduchu skrze ně, řetěz smyčky. Se získá jako tkanina, vyztužená příčnými smyček. Zest tuniské háčkování háčkovanáVypadá to výjimečné, neobvyklé, podivné, nepochopitelné vůbec jak se to dělá a co to je!

Viz video tutoriál získat představu: Za prvé, tie řetězec EP (anténa smyčky) určité délky (např. 30 IP). Každá série je vyhotovena ve dvou fázích, přičemž kotouč neotáčí. zprava doleva) v každé smyčce řetězce upínají od druhého v háku typ háčků, chytit příze a zatáhněte za smyčky, takže se k tyči háček.

Zleva doprava) Góly provyazyvayte smyčka v pořadí, zachycovat pracovní vlákna a nabízí se poprvé po jedné smyčky (Metal Edge), pak přes dvě smyčky (ten, který je na háku, druhý z volané číslo), až do konce. Zbývající smyčku na háku na první smyčku na další řádek.

Zest tuniské háčkování yoDlouhý hák může provádět celou řadu vzorů, jsou varianty, které získal zaváděním háku pod poutka na 1. stupni a způsobu provyazyvaniya další krok. Pro další se předešlo nejasnostem v terminologii, strukturu a metody tuniské bar nastavení smyčky tak pletený vzor, ​​vše dopadlo, ale musíte se naučit dělat sčítání a odčítání, protože ne vždy pletené šály rovně!

Přidání smyčky na začátku, uprostřed a na konci tuniské série: Přidání smyčku na začátku série. Kromě smyček v polovině série. Chcete-li přidat smyčku uprostřed série, typ háčků mezi dvěma TC stuhy, kterým se předchozí řádek a stáhněte smyčku. V řadě obruba, zavřete všechny smyčky v párech.

Přidat smyčka ve středu série může být více než libovolný počet vozidel, jak to vyžaduje vzor: Přidání smyčkou na konci série. Kromě několika smyček na začátku série. Pro přidání několika smyček v řadě osobních tie požadované množství vzduchu smyček. Z každé smyčky vytáhnout na jednu smyčku:

Kromě několika smyček na konci série. Pro přidání několika smyček na konci řady se druhý míč, připojte příze na konci posledního vozidla a vytočte požadované číslo smyčky vzduchu, hlavní vlákno pokračovat v nastavení: odečtení jedné smyčky na začátku série. Snížení smyček v polovině série. Pokles jedné smyčky na konci série.

Několika okruhů, pokles na začátku série. Na začátku série úzká pravém sloupci je počet smyček, připojení k sérii pečlivě sledovali zkosenými spojovací sloupy: odečtení několika smyček na konci série. Je mylná představa, že "Tunis" může pletenina.

To není pravda, je prolamované a pletení v kruhu, a žakárové vzory. ABC tuniské háčkování, základní techniky: jednoduchý tuniské háčkování, dvě barevné vzory s proužky, tuniské závěsy vpředu, tuniské špatné smyčky: závit perekin'te na špatné straně látky, zadejte zprava doleva hák rámci vertikálního závit tuniské bar u tuniské jednoduché smyčky, tah smyčce.

Vzor vypadá podobně jako obruba paprsky: zkříženými tuniské tyče (TC): první soubor stáhnout smyčky druhého vozu, a pak od 1. získáte vzor, simulaci křížkovým stehem: Předchozí neprovyazannye smyčka: háčkování vstoupit do rozšířeného smyčku z předchozí řady zleva doprava, nechte této smyčky na háčku, a ne tahem to z nové smyčky.

Vzory se překrývají TC: embosované vzory jsou vytvořeny tahem smyčky předchozích sérií tváří v tvář ostří 2-3 řádků níže. Hoď závit na hák, hák, zadejte "kmen" vertikální smyčku na 1,2 nebo 3 řádky pod předchozí, zatáhněte za smyčky, Chem hodí se jen závit na háku a předat jej smyčkou a yo. Knit kolo: Knit s krátkými řádky, pletené když potřebujete několik různých délek. Takže si můžete svázat TC v kruhu. Na základě materiálů, klubok51.my1.ru

yo, háčkování, háček, yo, háčkování vzor