o pletení

 

V tuniské pletení

Když tuniské pletenina poskytuje velmi robustní a odolné pleteniny. Pro tuniské háčkování vyžadují speciální dlouhé háček, která mají při uchovávání pletení, as jehly. S tímto pletení práci nemusí otáčet.  Řetězů ze vzduchu smyček.   První řada: tie smyčky antény výtah, háček do vzduchu, do smyčky upne řetězce, vytáhněte nit a nechte smyčky na háčku.

Další skloubit stejným způsobem se všemi smyček zůstává na háku.  Obruba řádek: to jo, a plést je první smyčku, a to opět do yo a plést je následující dvě smyčky. Když tuniské pleteníDalší plést tak dlouho, dokud nezůstane háček smyčky.  Pro příští sérii osobní prospěch na smyčku, jako v první řadě osobní.

Když vyvyazyvanii smyček háček má být zapsána do svislé části smyčky zprava doleva, zatažením za provázek a přechod na další úroveň.  Příští série obruba pletené, jak je popsáno výše.  V tuniské plést smyčky musí být uzavřen. Okraj Buďte opatrní, pokud spustíte sérii spojovací tyče nebo SC.

Na začátku nebo na konci řádku v osobním sérii současně zavést hák do svislé části dvě smyčky a vytáhněte ji ze smyčky.  Pokud je okraj práce nezbytné pro odečíst více smyček, pak se nad nimi pro připojení spojovací tyče.  V místě, kde je třeba snížení počtu osobních času na zavedení háček ve svislé části dvou ne \ TEL a vytržení smyčky.

To, na konci stinné číslo přiřadit, takže hodně vzduchu \ smyčky, jak budete potřebovat přidat smyčky. Pak tie smyčku antény výtah a další série osobních pribav \ lennyh vzduchu vyvyazyvat oka smyčky, jako obvykle.  K tomu, na konci série obličeje udělat požadovaný počet let jako v pletení.  V další řadě provyazyvat obruba je jako obvykle.

V místě, kde je třeba, aby se dále zadat háček spálit \ horizontální část mezi dvěma svislými stěnami smyčky a vytáhněte nové smyčky.  K tomu, přes závěsy, která by měla být díra v osobě \ PTO udělat číslo odpovídající počtu let. V příštím \ yuschem řadě obruba provyazyvat jako obvykle. Na základě materiálů, vse-sama.ru

pletení, yo, yo, smyčka, háček a jehlu