o pletení

 

Tuniské háčku původní technikou

Pro tuniské háčkování používá dlouhé, tzv. tuniské háček. Stejně jako u ostatních háků, může být různé tloušťky materiálu pro pletení v různých nití ve struktuře a tloušťce. Na volný konec tuniské háček je umístěn omezovač.  Knit dlouhý háček tzv. tuniské, afghánské tkaní, viktoriánský, a termín "tunel".

Knit tuniské háčkování - původní vybavení. Produkt je pletený, není nasazení je na 180 stupňů, jako je tomu v háčkování látky nebo pletení rotačních série.  Každá série je rozdělen do dvou fází: a osobní řada zprava doleva zesílení, a obruba řadě provyazyvayut je už zleva doprava.

Vzory související dlouhý hák na texturu spíše než látky úpletu, a trochu protáhnout. Plátno má přední i stinné stránky.  Háček po celé délce (30-50cm) by měly být stejné tloušťky (klasické tuniské hák) nebo hard top hák (15-20cm) rozšiřuje pružný postoj (háček pro flexibilní komunikaci).  Délka háčku určuje šířku látky, které mohou být propojeny.

Dlouhý pletený háčkování je vždy na přední straně směrem vpřed a vzad, a tak ostří je obvykle jasně definována přední i stinné stránky. Produkty související s dlouhým háček, praktické nosit, protože plátno tuniské se natáhne, nebo ne délku ani šířku a deformuje téměř po umytí. Tyto vlastnosti musí být zohledněna při výpočtu výrobku před pletení, zvýšení příspěvku pro volný střih.

Velikost háčku oka je určena průměrem tyče, a si to v závislosti na tloušťce příze tak, aby háček byl asi 2 krát silnější struny (podobně jako při obvyklé pletení).  Tuniské háčkování může být normální délku (12 - 15 cm) na kabelu (pružný konec). Tyto háky jsou jednodušší, pohodlnější je pletení díly pro velké šířky a nezbytné pro kruhové pletení.

Spotřeba příze v tuniské pletení asi o 20% méně než pletení strukturu stejnou hustotu krátké háček. Pletací Tuniska háčku původní technikaTo se děje pomocí jednoduchého tkaní hedvábí (SC je tvořen třemi a tuniských stylu - jen dvě vlákna).

Charakteristickým rysem tuniské háčkování je splnění každé série ve dvou etapách: první (kompozitní) - soubor smyčky na háčku každé smyčky ve směru zprava doleva přes celou šířku tkaniny, a na druhé (uzavírací) - v souladu provyazyvanie přijati smyčky v opačném zleva doprava bez pohybu produktu.  Základem pro všechny návrhy, je řetězec vzduchu smyček.

To není součástí vzor řádků a je označován jako nulové čáře. Za poslední řádek zprava doleva provyazyvayut 1 řádek SC nebo polustolbikov.  Dlouhý hák lze provádět celou řadu vzorů a jejich forma závisí na tom, jak je háček představen na sadu smyček a tyto smyčky jako provyazyvayut ve svorce fázi.

Při psaní Tuniska hák tyče mohou být zapsány do jednoho nebo více svislých nití z předchozí řady, stejně jako horizontální řetězce uvnitř listu, nebo vertikální vlákna ve 2 řádků níže, atd. tuniské háčkování pletací původní technikou háčkováníTo může být přijat mezi smyčkami na háčku na další skluz na pracovní vlákno (přímé nebo nepřímé let) nebo zadáním ve smyčce háček, kříž je po dvou, stejně jako provyazyvat ve druhé etapě je nejen jeden, ale 2, 3 nebo více smyček spolu.  V budoucnu článcích se podíváme na základní háčkování tuniské vazba a některé vzorce.

Na základě materiálů, www.myjane.ru

pletení, pletení, háčkování, háčkování, háček