o pletení

 

Tuniské háčku déle

Je to zábavný způsob, jak plést dlouhý háček je známé již od starověku. Tuniské háčkování je jiný plátno tkát jasné a téměř žádný úsek.  Háčku je potřeba i s dlouhou špičkou. Tento hák může být vyrobena z kovu paprsků, obráběné vous na špici paprsky.

Základem je vzor řetězec leteckých smyček, které jsou pletené na délku. V alternativní pletení 2 řádky: 1. řádek, zprava doleva, a druhá řada, zleva doprava vyvyazyvaemy.  1. řada se skládá ze smyček, které se soustavně vytáhl z každé smyčky řetězce, počínaje třetím z háku (obr.  1, a).  Obr.

1. Realizace první řadě tuniského háčkování: - soubor smyček, b - provyazyvanie smyčky  V druhé sérii smyček provyazyvayut takto: První (první), pak 2 dohromady (obr.  A, B). Shromáždění druhé řady smyček, hák vstřikuje zleva doprava v každém cyklu v první linii, která se nachází ve svislém směru (obr. 2).  Obr.

2. Tuniska háčku dlouho yoSpuštění druhé a tyto řádky tuniské háčkování: systém a celkový vzhled  Pokud je vyzvednutí smyčky, zadejte první háček pod 2., pak podle prvního cyklu základny, dostanete vzor v podobě kříže (obr. 3).  Obr. 3. Vzor překročil smyček háčkování tuniské: systém a celkový vzhled  Veškeré návrhy mohou být plést se smyčkou vzduchem. To se děje při zesílení na háku.

Tažení smyčkou pracovní nit, je provyazyvayut, zadejte hák pod další úroveň předchozí řady (obr.  4).  Pletení mohou být barevné, s řetězem bez natáhnout na špatné straně.  Obr. 4. Tuniské háčkování model se smyčkou vzduchem  Chcete-li spustit ukázkové plést řetězce a zesílení z 1. série obvyklým způsobem, 2. série, jsou následující.

Propadlý pracovní vlákno, provyazyvayut první smyčku na suchý vzduch plést.  Opět poddevayut pracovní vlákno, provyazyvayut 3 cykly najednou.  Tyto svazky tři smyčky do konce série mezi trámy vázání vzduchu smyčky. Po provyazyvaniya smyčky budou rozděleny do dvou.

Další řádek, vyzvednutí smyčka, háček injekčně pod každý pár smyček zprava doleva a ve vzduchu vazby mezi páry v pořadí.  Provyazyvaya smyčky, ujistěte se, že nový pár smyček uspořádaných v párech v předchozí řadě.  Řetěz a 1. série panty nesou vlákna jedné barvy, 2. a 3. řady - nitě jiné barvy.  Tuniské pletení šály dělat, čepice, halenky, sukně, přikrývky, polštáře na polštáře, rukavice a další předměty.

Mitten začnou plést manžety na spodní vzoru (obr.  5). První přípravu vzorku a provést výpočet smyčku, pak zesílení na řetězu, která se rovná délce rozšířené rukavice (2 poloviny) a ploché úpletu s otvorem pro palec. Do otvorů ve spodní části smyčky je předán (8-9 smyčky) a to samé na háku yo z pracovního vlákna. Provyazyvayut smyčky obvyklým způsobem, a pokračovat v pletení na začátek sestupu.

Descent dělat dvakrát.  Plánována střední pletené a provést útok na první vpravo, pak vlevo polovinu rukavice.  Obr. 5. Vzor rukavice  Sestup smyček z vzoru v řadách provyazyvaniya smyčky zleva doprava (obr.  6).  Chcete-li získat prst smyčku a šířka otvoru a pletené nahoře, pak spodní část prstů.

Nasadil otparivayut rukavice a šít: prst na zadní straně, rukavice na přední smyčkového stehu nebo sloupců bez yo. Rice. 6. Sestup smyček v tuniské pletení  SZP jako uzávěr je z nití ze šedé a fialové (2 tón) barvy (obr. 7). Její plochý úpletu a šitý na zadní straně.

Začněte pletení dna. Chcete-li začít dělat řetězce v oblasti hlavy a zesílení provyazyvayut je. Tuniska háčku pletení dlouhéVe 2. a další řady pletení, zvedl smyčky, je háček zavedena do středu každé smyčky ve směru od sebe, jako kdyby piercing úpletu z pravé strany na špatnou stranu.  Struktura pletení je velmi podobný pletení.

Po 10 řadách pletení na okraj závitu je ukončena. Práce se obrátil naruby k němu, je vlákno stanovena na půl smyčkový zisk a smyčky řetěz háčkované čepice. V 6. řadě začátku vyvyazyvat vzor. Rostoucí do výšky plátna nést 14 cm, pak se začne snižovat smyčky (viz Obr.

6) na 8-9 místech, velmi daleko od sebe. Cap šité.  Prostřednictvím společného. připojen kabel. Pásky z 10 řádků pletení dává cestu vzhůru a je připojen ke společné zemědělské politice neviditelné stehy. Na přání může být vložen do klopy pás z pěnové gumy.  Obr.

7. Cap: přehled a vzory pro pletení  Čas kabelu z vlasce (obr. 8).  Chcete-li pletení řetěz po celé délce pásu, řady vzoru se šířkou pásu. 1. smyčka přetáhnout přes třetí smyčku řetězu, od háku, pak další 4 Opakování v řadě, 6 smyček, které jsou na háku, provyazyvayut 2 společně.

Při psaní série 2-smyčky, smyčka je háček představen v první řadě zleva doprava.  Po získání čtyři smyčky, háček vstřikuje do smyčky řetězu a odtáhli 5. smyčku.  Vše závisí na provyazyvayut 2 společně. Na základě materiálů z www.my-style2006.narod.ru

hák, pletení, háčkování, yo, yo