o pletení

 

Tuniské háčkování techniku

Každá technika pletené má své výhody. Látky, připojené dráty, hebkou a vláčnou. Klasický krátký hák může být připojen pořádku prolamované a husté tkaniny husté, ale jsou nepříjemné plést efektní příze. Vzory týkající se dlouho hák, připomínající ve struktuře materiálu a trochu protáhnout, aby jim jasně viditelná struktura vlákna.

Modely mají vpředu i stinné stránky, zatímco pletené nemusí otáčet plátno a pletení strany nemění. Délka háčku určuje šířku látky, které mohou být propojeny. Na konci háku je bez zahušťování, který zabraňuje sklouznutí sazbu smyčky. Naučte se plést a dělat malá ukázka vzorů může být krátká a obvykle háček.

Tloušťka (průměr) na dlouhou háček do 5-6 krát větší než je tloušťka vrtáku řetězce. Základem pro všechny návrhy, je řetězec vzduchu smyček. První řádek listy pro většinu stejného vzoru a probíhá ve dvou krocích. 1. metoda - zprava doleva.

Z každé smyčky řetězce, počínaje druhou z háku, táhnout přes smyčku a nechat je na háku. Psán na háček na tolik smyček tak, jak byly v řetězci. 2. metoda - zleva doprava bez otáčení práce. Knit důsledně zaznamenal všechny závěsy, jednou vytočil první smyčku, a pak dvě smyčky na háčku, až bude smyčka, to je první smyčku na další řádek.

Dlouhé háček může provádět mnoho různých vzorů. To vše záleží na tom, jak zadat háček na plátně se sadou smyček a pak jako provyazyvat Tyto smyčky. Jednoduché otočení 2. řadě. První schůzku. Zisk smyčky, zavedením háček pod svislou stěnu každé smyčky přes šířku plátna. 2. příjem.

Důsledně plést všech volaných smyčky (stejně jako v předchozím obrázky), poslední smyčka jednou vykládané, a pak všechny smyčky v párech. Poslední série obrazů dává velmi volný, takže po malování vzhledem k požadované velikosti, je třeba provést finální série spojovací tyče. Na pravé straně látky, aby se hrany - pigtail, s levou - z jednoho vlákna. Ukázky jednoduchých prýmků spojené z různých vláken.

Tvaru linky pro jednoduchou lemované linky armatury (rameno, průramky, krk) v jednoduché opletení vázat neúplné série. Vyvyazyvaniya způsobem pravé a levé je jiný. Podle výpočtu snížení vzoru smyček a řádků (jako ve výpletu, nebo klasický háček). Pro snížení hned na začátku každého řádku místo souboru smyčky, aby odhadovaný počet spojovací tyče, pak smyčky zisk jako obvykle.

Pro snížení vlevo na konci každého řádku nedobirat odhadovaný počet smyček zblízka jako obvykle. Chcete-li volné okraje po celý řádek (průramky, ramena, krk), aby celkový počet spojovací tyče, zajištění současně všechny řady tvarované linie.

Přidáním smyčky pro přidání 1 smyčka ve středu v typové řadě háku mezi dvě svislé smyčky v horizontální smyčce z předchozí řady a vytáhněte dial-in smyčce. V řadě obruba plést všemi oky v párech jako obvykle.

smyčky, jehly, vzor, ​​prolamované, háčky, pletení