o pletení

 

Tuniské háčkování techniku

tuniské háčkování pleteníTechnika Tuniské háčkování není složitá. Dlouhý hák, stejně jako krátké, můžete vyvyazyvat různé obrázky. Vezměme si na jednu z možností (tento údaj pás). Vzhledem k tomu, plátno bude úzká, bude to stačit a jednoduché háky pletení.

vybrat lehké cvičení Témata, je dobré vidět všechny smyčky. Připojeni na 16 vozd.petel. Nyní je nutné zadat první řádek smyčky - string string je natažený přes smyčku a vlevo na háku, pak háček je předán na další úroveň řetězu, uchopit a vytáhnout vlákna - a také k odchodu háček. A protože všichni ostatní. Na háku by měl mít 16 smyček.

Teď, pletené zleva doprava Zadní řada (Koneckonců, v tuniské pletené Počet hodnota získaná ze dvou fází - provyazyvaniya přímé a reverzní série). 3) natáhnout nit smyčkou na suchý zip další 4 - získal celkem rakushechka-5 spolu smyčky provyazanyh. 4) Jakmile řetězec tří vozd.petel 5) tak, úplet s 3 rakushechki, pak řetězec 2 a svázané vozd.petel zbývající 2 smyčky na háčku.

Tuniska háčku technikaPro příští několik vytáčení závisí provyazyvaniya na háček. Vytáhněte smyček každé smyčky musí být vzduch, řetězy a smyčky přes granáty. Na obrázku výše je počítal všechny smyčky. Celkem bude na háku 16 smyček.

2 smyčky dohromady, řetěz 3 vozd.p., skořepina ze smyčky s hákem smyčkou čtyři řádky, řetěz tří vozd.p., Shell, řetěz 3 CE, Shell, řetěz 2 teploty. § 2 smyčky dohromady. Na základě materiálů, forum.nanya.ru

Související příspěvky:
  1. schéma pletení, háčkování
  2. šaty

hák, pletení, pletení smyčky