o pletení

 

Tuniské háčkování

Tunis, viktoriánské pletení, tkaní, nebo v Afghánistánu "tunel" běží dlouhá háček. Tímto způsobem se dostat rovnou plátno a má silné tvář a stinné stránky, jako vždy vejde na přední straně - první vlevo, pak vpravo. Věci týkající se principu tuniské háčkování, se velmi silný a ponožky, nemají natáhnout a deformovat.

Háček pro tuniské háčkování délce 35 až 45 cm by měla být hladká, se zvláštním omezením na konci smyčka řada z nich získávají vyvyazyvaniya podrobnosti na háku tyči, bez skoků v procesu, a to zejména v případě, že látka je široká. Velikost háku závisí na jeho průměru. Háček je vybrán tak, aby to bylo dvakrát tak silná vlákna. Také, délka Tuniské háčkování být 15-20 cm

Tyto háky jsou obvykle vybaveny speciální ohebnou hřídelí, jsou velmi vhodné pro výrobu široké ostří nebo kruhové pletení. Důležitou součástí tuniské háčkování je, že spotřeba příze, kdy je o 20% nižší ve výrobě látky, jejichž stejnou hustotu jednoduché krátké háček. Začínáme pletení, převážně provozuje řetězec antény smyčky, není zahrnuta v popisu struktury a není označen jako nulový řádek.

Každý řádek v tuniské pletení se provádí ve dvou fázích. První fáze se nazývá složené. V této fázi cyklu jsou přijímáni na háku každé smyčky ve směru zprava doleva přes šířku plátna. Ve druhé fázi - zamykání - provyazyvayut všech volaných smyčku v opačném směru zleva doprava bez pohybu produktu. Dokončovací pletení výrobků v posledních několika provyazyvayut Další SC nebo polustolbikov.

Dlouhé háčkování plést různé vzory mohou být, vše bude záviset na tom, jak je představen na háku sadu smyček v každém z první řady, a způsob, jakým tyto smyčky provyazyvayutsya v každé druhé řadě. Na soubor háku barů tuniských lze zadat do jedné nebo více svislých nití z předchozí řady, horizontální řetěz uvnitř plátna, pod svislé vlákno ve dvou řadách dole a jinými způsoby. Mezi smyčky mohou být přijati k tomu yo, kříž Opakování, a na scéně svorky provyazyvat dvěma nebo více smyček spolu. Na základě materiálů, www.liveinternet.ru

yo, yo, háček, vzor, ​​smyčka