o pletení

 

Pro tuniské plést

To je důvod, proč délka háčku pro tuniské plést téměř dvojnásobek obvyklé délky háčky pro háčkování, a je o 35 až 45 cm na konci Tuniské háčkování je obvykle speciální limiter, který zabraňuje smyčky nesklouzl z háčku. Pro tuniské páření hákuTo Tuniska háčku, aby vypadala jako obyčejná jehla, držet, i když pletací jehlici, jako je, a ne jako normální háček.

Moderní technika tuniské háčkování používá speciální háčky, které jsou hybrid mezi hák a kruhové jehlici. Nazývají se kruhová tuniské háčky a vypadat jako normální háček délku 15 cm, který je připojen k drát nebo vlasec do omezovače.

Stejně jako všechny háčky pro háčkování, Tuniska háčky také se vyskytují v různých tloušťkách, z nichž každý odpovídá určitému  .  Proces Tuniské háčkování je jen jedna strana pletené zboží (tvář). První pletení jde zleva doprava a pak zprava doleva, ale produkt sám o sobě není otočen. Pro tuniské pletené pleteníStejně jako u klasické pletení háčkování, tuniské háčkování na začátku je nutné vytočit řetězce vzduchu smyček.

Pak se okamžitě začít vlastní tuniské háčkování, který se liší od běžných háčku tak, aby každý řádek pletené ve dvou krocích. Za prvé, zisk po celé délce otevřené smyčky pletení, pletení, stejně jako v paprsky. tyto smyčky jsou navlečené na tuniské háček.

A pak pohybuje v opačném směru, je otevřený kruh uzavírá v jedné řadě, přičemž jen jeden otevřený cyklus z posledních, stejně jako tradiční pletení háčkování. Proces se opakuje pletení.  Tak, když tuniská pletení získané vodorovné i svislé závěsy, díky němuž je možné sestavit z nich komplex vzorce, Jak v tradiční pletení háčkování.

Můžete také vyvyazat několik smyček jedné nebo více smyček váží dohromady, aby yo nebo vzduchu smyčky. Je možné, aby se ve smyčce jako pletení přední a zadní stěny, stejně jako z vyvyazyvat vzor horizontální a vertikální smyček.  Když tuniské háčkování příze technika spotřebovává méně než obvykle.  Věčná ženská otázka, -. Dieta, sport a sebevědomí. Na základě materiálů, www.knitting-tale.ru

pletení, yo, háček, háčkování, yo, vzor