o pletení

 

Kruhové pletení Tuniska

Kruhové pletací tuniských bezpečnostních kabelů kryuchkon na délku asi 50-60 cm vzduchu spojené řetězem smyček, uzavírá kruh polustolbikom. Kruhové pletení Tuniska smyčkyPak se z každé smyčky je roztažený na jedné smyčce, ale v okamžiku uzavření řetězce do polustolbik zavedením háku pod zadní smyčky nitě první prodloužená série. Dále, všechny vztáhl Opakování provyazyvayut dva spolu, jako normální letadlo Tunis pletené.

Když na posledním počet smyček, znovu dělat polustolbik a zavře plátno.  Háček je odstraněn z posledního cyklu, dostanete se na špatné straně na přední straně pod dva prvky upevnění poslední tuniské bar, dát na háček scénu smyčku, protáhnout se závitem upevnění sloupce a provyazyvayut nějaký čas.

Po tom háček opět vyřazeno z smyčky, zadejte jej zleva doprava pod přední závit prvního taktu Tunis, vyzvednout smyčky a protáhnout se smyčkou na háku. Tak to dopadá prvního tuniského sloupci druhého řádku. Dále, aby společný soubor smyček.  Uzavření pozice se pokaždé, když na konci dial-in, a na konci svorky série. Na základě materiálů, klubka.net

Související příspěvky:
  1. šaty

hák, smyčky, pletení