o pletení

 

Funkce tuniské háčkování

Tuniska háčku dlouhé pletené pouze na přední straně vpřed a vzad. Produkty související s dlouhým hákem velmi praktické, protože se nedeformuje, se netáhnou ne dlouho, a ne široká. Rysem Tuniské háčkování yoZnalost této vlastnosti je nutné před pletení výrobků pro zvýšení příspěvku pro volný střih.

Rod háček by měl být 35-40 cm, hladké, s kloboukem na konci, aby se zabránilo skoky v procesu pletení smyčky. Velikost háčku je určen, stejně jako obvyklé háčkování - to se rovná průměru háku.  Vybraná háček, v závislosti na tloušťce příze, ale jeho velikost by měla být 2 krát tloušťka kůže.

Rysem tuniské háčkování je ve 2 fázích: 1. Sada smyček základem každé smyčky běží zleva doprava po celé šířce plátna.  2. Volaná provyazyvayutsya smyčky v opačném směru zleva doprava bez pohybu látky.  Základem pro všechny druhy modelů v tuniské pletení je řetězec vzduchu smyček. Tento systém je označován jako nulové čáře.

Poslední sérii jako provyazyvaetsya zasadil u sloupů bez yo nebo polustolbikov.  Obrázek tuniské pletení závisí na sadu smyček v osobním sérii. V každé řadě, bude horizontální a vertikální smyčku a průběh závisí na tom, zda jste zadali háček do svislé nebo vodorovné smyčka na přední nebo zadní straně smyčky. Na základě materiálů z my-vyazanie.ru

Související příspěvky:
  1. Pletené čepice mluvil

hák, háčkování, háčkování, yo, yo