o pletení

 

Svíčková pletení

EYE pletení (1) Aktivita je Melissa, majitel  Dobrý den, můj drahý needlewoman!  Dnes bych chtěl nabídnout Blitz kurz svíčkové háčkování. Takže, svíčková pletení - druh imitace svíčkové - gipyurnoy výšivky, která byla provedena na speciálně tkané sítě. Tento krásný formě výšivky nyní ztratil svou dřívější popularity.

On nahradil častější změny ve výkonu. Svíčková pletení pletení schémaDíky své kráse a jednoduchosti provedení filet háčkování snadno vyhrál popularitu mezi craftswomen po celém světě, a zájem o tento druh výšivky se neoslabilo.

Tato technika může být provedena panenka pletení ozdobné drobnosti, jako jsou ubrousky, ubrusy, závěsy, přehozy a podobně, stejně jako oblečení z prolamované a krajkové ponožky v létě vložky, na fascinující a sviterochkov letním obleku. Docela malé věci se v technice pletení bedra, výzdobu svého domu, bude jen jeho vlastní šarm a pohodlí, zdůrazňuje vaši přirozenou krásu a jedinečnost.  Zajímá vás?

Pak jsme se zase ke studiu základních technik pletení beder.  V případě, že potřebujete: háček (lepší mít sadu háčků)  Pletací příze,  nůžky,  trochou trpělivosti a píle,  svou práci a odměnu podle zásluh.  Základem bedra pletení je mřížka, která se skládá ze sloupců a vzduchu smyčky, zároveň provedením jedné buňky mřížky sloupců vyvyazyvaetsya vzor.

Méně obyčejně, v některých oblastech pomocí inverze, pak je kresba skládá z prázdných buněk na plné pozadí. Typicky, a vzoru mřížky a běh nití jedné barvy, ale někdy využívají různá vlákna a barvy zdůraznit hranici mezi postavou a čisté, možná i právě dokončuje vyšívání hrany.

Nejčastěji je ok, tkané ze sloupců a 1 yo, mezi sloupy 2 ventilační smyčka, zřídka používané sítě jiných rozměrů, v závislosti na cíl.  Například produkt se ukázalo náměstí, použijte sloupce sesquioxides (patent), pro některé modely používají mřížky sloupců spojené se dvěma yo a 3 antény smyčky mezi nimi, je mřížka používá v hlavních produktů, vhodně zvolený design a materiál, aby výrobky v mozaice, jen vzduch.

Je možné provádění operací jemného sítě, ve kterých jsou sloupce odděleny yo jediného leteckého smyčky. Rastru musí být uvedeny v pokynech pro výrobu produktu.  V buňkách naplněné vzduchem, místo smyček s yo sloupy provyazyvayutsya, bude posledním sloupci předchozích článků a první se na další buňky.

Například ve dvě buňky naplněné 7 sloupců, místo očekávaných 8, tři naplněné buňky - 10 barů, místo očekávaných 12, atd.  , Že výrobek byl krásný a čistý, musí mít správné sloupce. Háček musí být zapsány ve středu horní části kolony, a to do dvou copánků dolní řádek, aby nedošlo k porušení harmonie výrobku.  Svíčková pletení musí být zvuk.

Ujistěte se, že smyčka není rozšířené a závěsné tyče.  Aby se zabránilo táhla horní smyčky, můžete získat háček polovinu menší než předpokládá pro příze stejné tloušťky v jiné formě pletení.  Pro panenky prakticky jakékoli vhodné vlákno. Výběr závitu bude do značné míry závisí na vybraném produktu.

Na záclony, přehozy, ubrusy atd. vhodnější hroší kůži, pro jemné krajky - tenké, nejlépe zkroucené, můžete vypadat dobře.  Typicky, popisy produktů, poskytuje návod k výběru závit ukazovat potřebný počet. Ale nebojte se, pokud zjistíte, vlákna, které jsou dováženy v časopisech.

Pokud nemáte bohatý výběr, nebojte se experimentovat, nakonec, bude tento typ výrobku do značné míry závisí na vaší schopnosti.  Svíčková pletení - oboustranný, se smyčkami otáčení.  Existuje obecné pravidlo, že bary jsou nahrazeny smyčkami z výtahu:  (F) místo sloupce s 3 let - 5 vzduchu smyčky.  Během ústupu z právního zvedací smyčky musí být uvedeny v návodu k modelu, nebo vzor pletení.

Autor - Melissa Na základě materiálů, www.nevestushka.ru

háčkování, pletení schéma, háčkování, pletení filety, delikátní, háček