o pletení

 

Základ bedra pletení

Základní panenka háčku

Základem beder pletené pletivo je vyrobeno z letecké smyček a barů s yo, tak tato technika je k dispozici vyplněním prázdných buněk jednotlivých sloupců vzoru vyvyazyvaetsya. Vzor může být tvořen inverze (z prázdné buňky naplněné s pozadím.) Nejběžnějším způsobem pletení sítí svíčkové - sloupec 1 a 2 yo letecké smyčky mezi nimi.

Také se vejdou do sítě jiných rozměrů, v závislosti na velikosti výrobku. K tomu, aby byl výrobek provádět opatrně, aby se zavedení háček na vrcholu sloupu, spíše než 2 dolním řádku copánky. Svíčková pletení by si měly zachovat svou hustotu, a proto péče musí být vzata vyhnout se táhnul smyčky a závěsné tyče.

Chcete-li zabránit protahování produkt může být na háčku velikosti menší, než se předpokládá u příze stejné tloušťky. Bedra na pletení můžete použít jakékoli vlákno. Obvykle háčkované ubrusy, přehozy, závěsy, používá tlusté příze, tenké ubrousek. Pletení a bilaterální bedra provádí se smyčkami otáčení.

Existuje několik pravidel, která jsou sloupy nahrazeny vzestup smyček. - Sloupec s 3 let se nahrazuje pět vzduchu smyček. Během ústupu z pravidla smyčky budou uvedeny v systém popis vašeho produktu. Přidání prázdné buňky.

Na konci číslo, které zní takto: v posledním sloupci, aby se vešly 2 yo vzduchu smyčku a sloupec s 3 let, háček injekci na stejném místě jako poslední sloupec s yo. Kromě 2 nebo více nevyplněné buňky.

Základní panenka pletení yoNa konci číslo, které zní takto: v posledním sloupci s yo 2 CE fit, pak umění. 3 / n na stejném místě jako poslední sloupec s / n, pak se dělají dva CE pletené a umění. 3 / N, kde háček zadejte v polovině předchozího sloupce. Tak, můžete přidat libovolný počet smyček. Úbytek jedné buňky na konci série: nejen provyazyvaem poslední buňku. Na základě materiálů z my-vyazanie.ru

hák, filet háčkování, pletení, yo