o pletení

 

Svíčková pletení přístupný i pro začátečníky

Svíčková pletení Na základě napodobování krajky a filet je střídání prázdných a naplněné buňky na mřížce, která dává zvláštní hra světla a stínu. Plátno, provedený v technice pletení bedra, dobře drží svůj tvar. Eye of pletení technika je vhodná pro ubrusy, ubrousky, přehozy, závěsy. Také dobré při výkonu letní halenky svíčková, košile, Šaty, Bundy, apod.

Svíčková pletení je k dispozici i noví pletařky.  Obvykle filet mřížka střídání sloupce s yo a vzduchu smyček, ale existuje mnoho variant kombinací sloupců ze dvou nebo více let. Počet smyček vzduchu může být odlišný.

Pletení z pravé svíčkové se provádí pomocí systémů, které odpovídá i prázdné buňky prázdné buňky vzorec, a šedém poli vyplněn vzorem, se provyazyvaniem sloupců s yo.  Je nejvhodnější pro pletací příze bedra bavlny, ale je také používán prádlo, viskózy a dalších smíšené historky z těchto vláken.

Příklad pletení svíčková sítě se střídavým sloupec s Yo a dvě letecké smyčky naplněné buňky tvoří tři sloupce s yo. Příklad pletení svíčkové sítě v rozložené způsobem.  Kromě buněk.  Pro přidání prázdné buňky na začátku série smyček provyazyvaetsya sedm výtah vzduchu, otočte se a vykonávat umělecké dílo. s / n ve sloupci z předchozí řady.

Pro přidání buněk na konci série 2 vzduchu provyazyvaem smyčky a aby sloupec 3 let v poslední smyčku předchozí řady.  Pro přidání několika prázdných buněk na začátku série, je nutné vypočítat množství buněk expanze.  Například pro přidání 2-článků: 3 vzduchu smyčka pro obnovu buněk v průměru sedm smyček na buněčné, tak pletená St S / N v 8. smyčky z háku, 2 smyčky vzduchu a umění. s / n v posledním sloupci předchozí řady.

Několik prázdných buněk na konec přidat číslo, stejně jako jeden, opakovat tolikrát, kolikrát je třeba, a provyazyvaya sloup s 3 let v polovině posledního sloupce.  Pro přidání jedné plné buňky na začátku série smyček pletené 5 mamutka a začne plést sloupce yo třetích smyčce z háku, pak se plést st. s / n na další ulice a ulice. s / HP v posledním sloupci předchozí řady.

Pro přidání na konci buňky naplněné řadou provyazyvaem 3 sloupce a 2 yo ve spodní části z předchozí řady.  Pro přidání několika článků naplněných na začátku série, ale i pro prázdné a je třeba vypočítat množství vzduchu smyček.

Například 2-naplněné klece: 3 vzduchu smyčka pro běžná buňka + 5 vzduchu výtah do smyčky na buněčné provyazyvaem a začne plést s bary yo se čtvrtým smyčky na háčku.  Na závěr přidáme počet úplných článků, stejně jako jeden, doufám, že každá buňka potřebuje 3 sloupce a 2 let.  Snížení buněk.

Pro odčítání buněk na začátku série, projít spojovací tyče na správné místo na předchozí série, která začíná z horní řady a upleteme 5 mamutka smyčky.  Pokud potřebujete odečíst buňky na konci série, ale ne dovyazyvayte na počet buněk, které musí být slábla.  Úhlopříčka Tog na začátku série: diagonální tog na konci série: šikmé odčítání schéma svíčková sítě: Na základě materiálů, domihobby.ru

yo, yo, pletené bedra, šaty