o pletení

 

Schéma konstrukce bedra pletení

Programy pletení vzory bederní filet háčkování

Obrázek. 14 ukazuje příklady, jak používat symboly písemné části svíčkové krytí (obr. 14a pletené pletivo, Obr. 14b, které provádí na vzoru mřížky husté motivy). Schéma konstrukce bedra pletení se skládá z prázdné buňky a buňky s křížem (obr. 15).

Prázdné buňky v vzorce střední kvadratické pozadí buňky, které jsou tvořeny z 2-vzduch bar se smyčkami a yo. Buňky s křížem střední buňce mřížky naplněné 2 sloupce s yo. Bedra na pletení, můžete použít libovolný systém pro černobílé vyšívání kříž. Rozšíření a výrobky z pravé svíčkové buněk klesá viskózní, může být obdélníkové, kulaté, v podobě hvězd a dalších složitých obvodů.

Do vyvyazat složitý obvod, je třeba zvýšit nebo snížit řad jednoho nebo více článků. Přidáte-li buňky na začátku řady pletené smyček a 8 vzduch vyvyazyvayut první sloupec daleko sloupci předchozí řady (obr. 16). Pokud je číslo, které zní na začátku více buněk, provyazyvayut 3 vzduchu smyčky pro každou buňku. A 8 leteckých smyček na buněčné a provyazyvayut první sloupec 9. Air od konce smyčky (obr.

17). Přidáte-li buňky na konci série provyazyvayut dva vzduchové smyčky. Sloupec s 3 let v daleko sloupci předchozí řady, ze které byl již plést posledního sloupce s yo (obr. 18).

V případě množství rozšíření do více buněk v každé buňce provyazyvayut dva vzduchové smyčky. Programy pletení vzory bederní yo& 1 sloupec 3 let (obr. 19). Pokud se na začátku série otočit o několik buněk, odpovídající počet smyček podvázal spojovací tyče.

A pak plést 3 mamutí smyčka pro buňku první. Pokud potřebujete odečíst několik buněk na konci řady, těsně před dokončením pletení série. Na základě materiálů, qvvvp.com

yo, pletené bedra, yo, schéma