o pletení

 

Pletení svíčkové sítě

Pletací Jednoduchá panenka panenka háčkovaná oka sítě se skládá z antény smyček a hrazdy s yo (vysoké sloupce), vertikální.  Oko sítě tato síť se skládá z buněk v šířce a výšce 2 smyčky ve sloupci s yo.

První, vyvyazyvayut řetězce smyčky vzduchu, jejichž počet by měl být dvojnásobný počet buněk v řádku v režimu, plus poslední smyčku, plus odpovídající počet smyček vzestupu první sloupec prvního řádku.  Svislé pruhy mohou být provyazyvat sloupec s yo, yo Patent sloupec s sloupce nebo dva yo plus 1 vzduch smyčka, smyčka s jedním z předchozích řádků je podán.

Chcete-li získat dokončení buněk, je třeba plést na její místo se dvěma sloupy yo do vzduchu smyčky z předchozí řady.  Oko dva mřížky této mřížky je větší než první, a je používán častěji. Pletací háček svíčková gridV tom, každá buňka se skládá ze tří smyček. Vertikálním směru buňky tvoří kolony s Yo a dva vzduchové smyčky.

V ostatních případech - Patent sloupec s yo (nebo sloupec se dvěma let) a dvě smyčky vzduchu. Plněná článek se skládá ze tří sloupců.  Každá nová série začíná a končí s další sloupec nebo sloupce s Yo Yo jiného druhu.  V každém řádku, sloupci je nejprve nahrazen vzestup smyček.

Styl se yo nahradila tři vzduchu smyčky, patent sloupci nahradí tři nebo čtyři vzduchu smyčky a naskládané dvě yo - čtyři anténní smyčky.  Přímé odečítání Pokud odečíst počet smyček na začátku série, a připojte obdélníkový buňky první Opakování pass, nesoucí spojovací tyče, pak vyvyazyvayut první buňku, protože požadovaný počet smyček vzestupu.

Takže, na začátku série ukáže, "krok".  Šikmé odčítání Pro snížení výchylka na začátku série, místo prvního sloupce vzduchu vyvyazyvayut čtyři smyčky zvedání a provyazyvayut je spolu se třemi (nebo dvě - na svíčkovou síť 1) sloupce s yo, vyvyazannymi pro další buňky.  Tak, na začátku série jsou naplněné trojúhelník.

Chcete-li zmenšit zkosení na konci série před poslední smyčku vyvyazyvayut tři (pro síť 1 - dvě), sloupec s yo. Pak tyto sloupce sloupec provyazyvayut se dvěma yo, vyvyazannym v poslední buňce.  Šikmé pokles prázdné buňky, pokud začátku série se nesmí dostat plné a prázdné trojúhelník, pak další smyčku vyvyazyvayut výtah a proveďte sloupce jako obvykle.

Chcete-li stejné šikmé pokles prázdných buněk na konci řady, provedení cut-off sloupec, který by měl být nad všechny ostatní sloupce v mřížce, která je pro mřížku sloupce se musíš vázat sloupec se dvěma yo, a mřížky sloupců se dvěma yo třeba propojit poslední sloupec se třemi yo.  Kromě přímé Chcete-li přidat buňky na začátek série, pro ně správné množství vzduchu vyvyazyvayut smyčky a smyčky vzestupu, a tyto smyčky vyvyazyvayut nové buňky.

Kromě smyček na konci série se koná v další cestě.  Po posledním sloupci vyvyazyvayut požadovaný počet smyček. Pak si tři yo, zadejte háček ve spodní části posledním sloupci pletené a vytáhněte nit o něco déle než obvykle. Po tom, všichni po dvou provyazyvayut yo, což vede k prázdné buněčné linie.

Zkosit přidávání článků naplněných Chcete-li přidat smyčka trojúhelníku na začátku série, nejprve vyvyazyvayut potřebné množství vzduchu, poutka pro zvedání a jeden další vzduchu smyčky.  Pak vyvyazyvayut tři (svíčková na síť 1 - dvě), sloup se dvěma yo a další sloupec jeden yo.

Chcete-li přidat několik buněk, na začátku série, z jedné cívky na vyvyazyvayut smyček vzduchu řetězec, na němž vybudovat novou síť a jemně kombinovat s Main St.  Kromě střídání prázdné a naplněné buňky, může kresba být generovány v různých plemen vzduchu řetězce, aby všechny druhy obrázků ve formě kříže, hvězdy, sněhové vločky, květiny.

S ohledem na vybavení bedra pletené, Můžete použít jeden ze dvou způsobů:  Vyvyazyvat kreslení sítí. Jako postava může sloužit buď křížkovým stehem.  Háčkovaná oka, a pak ji vyšívat látací steh nebo technika "krajka filet."  Tato metoda se zdá být jemnější a atraktivní.

Pro ilustraci lze uvést kreslení - staré slovanské výšivky motiv z "Pava". Tmavé buňky jsou plné bednění mrtvici. Uvnitř kufru "pavouci". Vyšívat "Pochází", "květiny" napnuté nitě.  Samozřejmě, že by měl být v barvě výšivky.

Na následujících obrázcích - připomínající motivy pro vyšívání na pletené pletivo decking, pokud si to přejí, mohou a vyvyazat.  Na obrázcích níže - režim bederní pletení nejoblíbenější motivy. Na základě materiálů, needlework.ekzark.com

yo, háček, yo, schéma, svíčková pletení smyčky