o pletení

 

Háčkování je skvělý způsob jak strávit čas

Moc se mi líbí svíčková háčkování, protože v sobě spojuje elegantní jednoduchost s možností vytvořit skutečné mistrovské dílo rukou svých. Touto technikou jsem se připojil před chvílí, ale to mě nechává s velkou pole pro kreativní ručně.  V mnoha moderních šití Časopisy jsou k dispozici schema Bedra pletení vzory, obvykle si půjčit od takové publikace jako "Anna" (starší vydání), "Lena vyšívání."

Mám rád věstníku háčkování "FiletHakeln", který shromáždil mnoho z původního režimu v umění pletení bedra, včetně vzorců ubrousky, závěsy, přehozy na postel.  Několik modelů, včetně tkání, které vidíte na horní liště na webu, jsem vázán "FiletHakeln".   První věc, kterou jsem pletené v umění pletení bedra byla opona, která zobrazuje pár labutí.

Pletení bylo relativně snadné, protože vzor je kombinován s jedním ze sloupců yo a horní závěs. Je velmi důležité, v tomto druhu háčkování přesně podle vzoru, pokud jste si to, pak se na plátně, háčkování, oživí labutě, krásné květiny kvetou, svítí vánoční hvězdy. Celý svět může být reprezentován po rafinované techniky pletení bedra. Včetně skvělá trať na stole.

Na Vánoce tohoto roku jsem svázaný červenou (to je vidět na obrázku). Práce v asi tři týdny a nebylo těžké.  Kromě toho jsem stále a stejné skladby, jen bílé, která se připojil k jednomu z dovolené minulosti.  Z mé zkušenosti mohu konstatovat, že háčkování Panenská svíčková je skvělý způsob, jak ukrátit dlouhé zimní večery. Na základě materiálů z art-in-heart.ru

yo, háčkování, yo, filet háčkování, háčkování, schéma