o pletení

 

Filet háčkování

Filet háčkování je velmi populární a dostupné i pro začátečníky.         Látky, vázané v umělecké řízek - je to jen střídání prázdné a plné čtverečky-buněk.  Tato technika může být spojena s filé Dekorativní ubrousky, závěsy, ubrusy, závěsy.         Originál panenka krajky s vroubkovaným okraji ideální model doplnit stylové oblečení.

Tato technika může být provedena ze svíčkové síťované šály, svetry, šály, šály. Pokud používáte pletení         tenkou slupkou, bude model především elegantní.  Pletení je základem bedra mřížka sloupů a vzduchu smyčky, zatímco         vyplněním sloupců jednotlivých buněk vyvyazyvaetsya vzor.  Obvykle filety modely mají vlákna jedné barvy.

Můžete použít příze různých barev         zdůrazňuje, že hranice mezi vzorem a sítě, ale spíše jako kříž šití.         Tato práce je pracnější a vyžaduje více trpělivosti a zručnosti.  Používáte-li panenka pletení sítí a několik možností, jak ji dokončili.         Nejčastěji používané sítě spojené s jedním yo sloupy mezi sloupy - dvě smyčky vzduchu.

Plnění náměstí - dva póly yo.  Někdy řízek sítě se dvěma sloupci fit         yo a třemi smyčky mezi nimi (pro větší výrobky).         Vzácně se provádí jemnou síť, ve které sloupce s yo jsou od sebe odděleny pouze jednoho leteckého smyčky.

Chcete-li zachovat rozvinu série, je třeba zavést novou řadu sloupů ve středu horní liště předchozí řady,         ale ne pod vzduchu smyčky. Zaoblení háčkuKromě toho musí pletení bedra zvuk: Je třeba se vyhnout protahování sloupce         nebo natažené nad hlavou smyčky. Aby se zabránilo těmto nevýhodám, můžete si vybrat polovinu velikosti menší háček,         než u jiných typů pletení z jedné příze.

Chcete-li panenka pletené dvou barev je přípustné použít pro vyšívání kříž.         Používáte-li tyto systémy by měly vzít v úvahu rozdíl ve výši vyšívání a souvisejících náměstí.  Počet primárních řetězce vzduchu smyčky lze vypočítat: tři vzduchu smyčka pro každého         + buněk jedné smyčky do extrému vzduchu bar + tři Mamutka smyčka místo extrémních         sloupci prvního řádku. Je-li systém, který používáte, počínaje naplněné buňky         pak první sloupec yo probíhá ve čtvrtém vzduchu smyčku od háčku, jako by s prázdnou - v šesté. Na základě materiálů, maxilee.by.ru

Svíčková pletení, háčkování háček, háčkování, delikátní, yo