o pletení

 

Věci spojené s rukama historie pletení

V 10. století byl nalezen ponožky pro děti. Svým tvarem připomínal moderní rukavice, jako velký prst pletené samostatně, pravděpodobně pro snadnější nosit nohy v sandálech, že času, který byl právě tento model. V Evropě v 12. století, pletení se stal domácí úkoly. Ve Francii, stejně jako v nejmódnější zemí v Evropě v 13. století, pletení se stal v průmyslovém sektoru.

Módní ženy nosily klobouky souvisejících, bundy, rukavice a dokonce i punčochy. Právě v této době se objevil ve Skotsku se stala tradiční, Pletené se. první pletací stroj byl vynalezen v roce 1589.  Když se pletací stroj byl, mnozí věřili, že ruční pletení není populární, ale dopadlo to naopak.

Věci jsou spojeny s jeho rukama, stále vysoce ceněny jak v kvalitě a emocionální, což umožňuje například  Orenburg šátek. Je pozoruhodné, že pletení bylo původně jen muže profese, v roce 1946 první soutěž háčkování - poražený člověk. V té době již několik typů páření. Nejkomplikovanější páření, prolamované, se objevily v 15. století, a jeho kořeny v Itálii.

Umožňuje připojit neuvěřitelně krásné věci.  Související Orenburg craftswomen  přichycena oblečení zapůsobit svou elegancí, lehkostí všech skeptiků.  V současné době existuje mnoho způsobů, jak plést, pletení typy smyček. Pro ty, kteří se dosud naučili plést na internetových stránkách internetu mnoho a blogy, kde umelitsy podělit se o své zkušenosti. Doma, páni obvykle pletené háčkované nebo pletací jehlice.

Existují i ​​specializované puhovyazalnye rostlin.  Věci spojené s viskózní levnější stroj, ale ocení spíše ty, které jsou spojeny ručně.  Kvalifikovaní pracovníci projít své výrobky lidem teplo, což  Orenburg plísni šátky je jedinečný, unikátní, zvláštní. Na základě materiálů, orengarn.com

trvá, háčkování, pletený baret, háčkování