o pletení

 

Háčkování

Háčkování je stará tradice. Háčkování háčkovanáV dávných dobách se stalo                 rolnického života a volal "vestibulu". Pletené krajky, které                 zdobené ručníky, zástěry, zástěry, vesty, polštáře, mikiny,                 šaty nebo celé články - ubrousky, ubrusy, závěsy.                      V 30-40s 20. století háčkování byl široce                   distribuce.

Svázaný v hlavní, jak za starých časů, od                   tenké bavlněné a lněné vlákno, zdobí své produkty                   prostý interiér.                      Pak móda nějakou dobu nahradil tento typ dekorativního                   umění.  Ale v posledních třech desetiletích, zájem o pletení                   háčkování znovuzrození.

Moderní ženy dávají přednost práci s méně náročné na pracovní sílu materiálu                 - Většinou s vlněná příze, ze které lze rychle                 provedení bundy, šaty, oblek a další věci.                    Pro dobrou a háčkování lněného a bavlněného vlákna.                 Ale jsou mnohem silnější než ty, z nichž naše babičky a pletené                 prababiček v jejich klidném čas.  Nyní, jen ve výjimečných případech                 jsou tenké nitky, které spojují především jemné                 bižuterie pro (límce, volány, brože). Na základě materiálů z klubů rukodelie.com

pro pletení, háčkování, háčkování, šaty