o pletení

 

Knit květiny

S hákem a malé množství nití je velmi snadné vytvářet květiny, které nikdy nevyblednou. V tomto článku popíšu několik základních pravidel a tipy, stejně jako poskytnout příklady pletení, usnadnění pletení různých druhů květin.  S hákem a malé množství nití je velmi snadné vytvářet květiny, které nikdy nevyblednou.

V tomto článku popíšu několik základních pravidel a tipy, stejně jako poskytnout příklady pletení, usnadnění pletení různých druhů květin.  Pro vyvyazyvaniya květiny obvykle používají bavlněné nitě. Vlákno je lepší, aby těžší plátky formulář.  Přirozeně Závity musí být dostatečně tenký. V přízi mohou být přidány, nebo viskózy lurex k barvení lesk.

Pro barvy jsou velmi dobré bilance jednotlivých nití, které se shromažďují v pletařky velké množství.  Háček vybrat ty jemné, okvětní lístky, které se hustou strukturu a udržet jeho tvar.  Květiny mohou držet cokoliv.  Nejlepší ze všech, které budou smotretsyaP na živé rostliny, které jsou ještě v plném květu.

Můžete nalepit na vyplývá z umělých květin, z nichž musí být odstraněny, umělé poupata a úhledně připojit související.  Také pletené květiny bude mnohem lépe držet formu, pokud se s nimi nakládá se škrobem a pravidelně během procesu sušení opravit tvar okvětních lístků, dokud se sůl úplně suchý.  Základních tipů a pravidel.

1. Začněte s květinou, vždy řetěz vzduchu smyček být uzavřena do kruhu s polustolbika bez jo.  2. V souladu s pokyny pro plést kruhu SC. Zároveň se zvedne pletení v horní části vrtné řetězec, pak upravit velikost otvorů uvnitř květu.  3 Pokud pletení kruhy, by měl být každý okruh se vztahuje jedna polustolbikom bez yo v zadní části prvního sloupce smyčky bez yo.

Když spirály pletení provyazyvat SC v zadní části prvního sloupce.  4 V obr. 4 a květiny vhodné pro spirály.  Tvaru spirály čelní (na obrázku tmavší) stěny smyčky. Pokud jste pletení kruhy, musí být každý okruh je uzavřen, aniž by polustolbikom yo přes zadní prvním sloupci.  5 Chcete-li vstoupit do začátku nového laloku vrtačky řetězce (červená) pod přední stěně prvního KS.

6 průčelí plátky smyčky vázané v souladu s pokyny.  A teď popis pletení Základní druhy květin.  Narcissus.  Popis práce.  Skóroval 6 CE a jeden bez polustolbikom yo zavřít v kruhu.  1. kolo: 1 CE, 12 st.b.n.  Tento a každý okruh blízkých, aniž by polustolbikom yo v prvním cyklu.  Každá další řada začíná 3-CE místo jednoho st.s.n.

2 krugZh každé smyčky vyvyazyvat 2 st.s.n za zadní stěnou.  3 a 4 kolo: úplet každé smyčky v st.s.n  5 kol: úplet st.s.n, s každou třetí smyčky provyazyvat 2 st.s.n. Celkem 32 st.s.n.  6 kruhu každé smyčky uvázat na polustolbiku bez jo, pak 2 CE

Když plátky pletací háček, zadejte pouze přední stěnu.  Začněte s pst.b.n, přední stěny prvního a st.s.n každé smyčky úplet 2 st.s.n. (první st.s.n nahrazen 3 CE). Celkem 24 st.s.n.  2. kolo: každý cyklus plést 2 = 48 st.s.n st.s.n.  3 a 4 kola: plést podle schématu na Obr.  Vše, co potřebujete k propojení šesti opakuje.

Květiny na škrob.  Popis prvosenky.  Zásuvka: Hák vždy zadat jen zadní smyčky.  Dial 7 CE a spojovat je do kruhu, aniž by polustolbikom yo.  1. kolo: 1 CE, 12 st.b.n.  Podmínky nejsou blízké, a pokračovat v pletení ve spirále (tj. zadat háček v první st.b.n).

Pokračovat plést v souladu se systémem. Flower: * 3 CE, 3 bary svázané, 4 CE, 1 pst.b.n ze stejného důvodu, st.b.n.  Poté přejděte do thalamu, a tyto smyčky pletené 1 pst.b.n.  Opakování z * 59 krát.  Popis heřmánku.

Dial 7 CE a spojovat je do kruhu jeden SC. Pletací háček barvaDalší plést podle schématu.  Květiny navlhčit roztoku škrobu. Na základě materiálů z ženy doma.ru

hák, popis pletení, květiny, yo