o pletení

 

Twisted pletené květina

Twisted pletené háčkované květinyTwisted pletené květin. Volte 40 smyček. Knit 10 řádků v počtu žeber stinné, počet tváří. Číslo 11 (vpravo) * 5 osob. Odbočit doleva jehly proti směru hodinových ručiček o 360 stupňů, opakovat od * do konce.

12ryad * plést dohromady dvě smyčky jako obruba, opakovat od * do konce roku 20 smyček. 13 Série * plést dvě smyčky Opakování vmpeste v obličeji, P opakovat od * do konce -10 sv. 14 Série * plést dohromady dvě smyčky jako obruba, opakovat od * do konce 5 petel.PPropustite 2, 3, 4 a 5, průchodem první. Oborvite závit. Složte konce k sobě šít zády k sobě. Pokračujte uvedeno Psposobom, dokud nedosáhnete požadovaného počtu květů.

Sew Pweto na základnu. Pletené vzrostl. Vytočit 10 stehů. 1. řada (vpravo) obličeje závěsu. 2 řada a všechny sudé řádky plést naruby. 3 * Počet osob. smyčka v přední části zadních závěsů, opakovat od * do konce roku 20 smyček. * Řádek 5 osob. smyčka v přední části zadních závěsů; Ppovtoryat od * do konce roku na 40 smyček.

7 * Počet osob. smyčka v přední části zadních závěsů; Ppovtoryat od * do konce smyček P-60. * Řádek 9 osob. smyčku před zadní závěs, opakovat od * do konce roku 80 smyček. V blízkosti smyčky na sebe. Popis byl Tapca c Osinki. Na základě materiálů, knitka.ru

Související příspěvky:
  1. pletené plavky
  2. yo
  3. pletené plavky

květiny, jehly, smyčka pletení