o pletení

 

Popis háčkovaná květina

Zde ukazuje malý výběr originálních háčkovaných květin provedené programy časopisu "pletení." Tyto květiny mohou být použity  jako dekorace, ale i podle svých jemnější vlákna a vhodný háček, jako prvky vykládané krajky.  Květina s šesti okvětními lístky mají vhodnou formu pro připojovací sady motivy na jednom plátně.

Trojrozměrné květiny připojuje k tomuto provyazyvanie "knoflíky" a závazný "rachim krok."  Tato Flower vyniká svou jednoduchostí a originalitou. Popis háčkování květina květinaPočet lístků se může lišit podle vašeho přání, jako je více svěží květinové  provyazyvayte více lístků.

Krásné velké květinovým motivem, s velkými faldyaschimi nebo se překrývají další lístky, bude hrát klíčovou roli v prostředí více malé předměty.  Tato květina, jako mnohostranné hvězdy, velmi populární jako dekorace klobouky.  Popis háčkovaná květina: Zadejte řetězec 9 vozd.petel, zavřete ho do ringu a upleteme 1. série, od jedné teploty. smyčky vzestup, 17 st b / n.

Druhá série začít s 3-vozd.petel obnovy a kravatu s čl. / n, takže přidání prostřednictvím jednoho Opakování, , která je provyazyvaya jedné smyčky s 2 lžícemi / n.  Třetí série začnou plést základě okvětních lístků: volby řetěz 22 vozd.petel  a zajistěte ji pomocí 2 smyčky St b / n, by měl být 14 arochek.  Pak začít upevnění arochki provyazyvaya 11. století, W / O, 2 teploty.Opakování na horní stanice 11 W / N, a tak jsme opakovat obvyazyvaya v kruhové řadě 5.6.

Související příspěvky:
  1. háčkování
  2. pinetok pletení, botičky

Popis programu pletení, květiny, smyčka