o pletení

 

Knit košili

Pletací košili háku

Materiál: 100 g světle šedé barvy (Alypaka), 50 gramů šedé (bavlna s viskóza)  Paprsky 4 mm. hák zip do 3,5 mm květiny  Hustota pletení 19p.h25 s. = 10x10 cm  Eraser rada přírůstek: přírůstek bude probíhat pouze po dvou smyček obličejových tahem mezi smyčkami, obruba provyazyvaya smyčkou na zadní stěně, takže žádné díry vznikají.

Dickey fit po shora dolů.  Na 4 mm jehly sbírat soubor průřezu 80 (na vrchol pružnosti).  Na závěr pletení kruhu a plést v řadě obličeje, počet obruba, počet obličeje závěsu. "Pak, dále plést Rib 2x3. Při práci dosahuje výšky 12 cm od obličeje každé smyčky přidat na smyčce první obruba = 96 n.  Úplet žebro kruhu 2x4.

Následujícím rozsahu znovu spustit zisk za 1. cyklu po obruba obličeje, dále plést Rib 2x5.  Potom proveďte získat v každé 4. řadě 4 krát, a v každé 6. řadě dvakrát. Svázat do výšky 22 cm  Pak se plést několik obličeje, počet obruba, počet obličeje závěsu. Zdarma blízko - to po každých 12 let do smyček. který je také uzavření několika provyazyvat jako smyčka.  Kryuchkov okraj pro vazbu.

3.5 mm háčkování bavlny, viskózové vlákno tie horní a spodní košili: PRS v prvním cyklu. * 4 CE. Přeskočit smyčky, SSN v příštím opakování ST * od * do *, končit 4 n cool. a připojení první sloupec PRS rozsahu.  Květ: viskóza vlákno hlopokovo řetěz čtyř CE uzavřený v kruhu připojení sloupci.

1. kolo, PRS v ringu. * 2 CE, PRS v kruhu *, opakovat od * do * 6 krát. Kompletní dvě CE av první soed.stolbikov VY PRS. = 7 oblouky CE  2. kolo. CE při vymáhání pohledávek. PRS. 3 sloupec 3 let, PRS v každém z 7 oblouků, z nichž první ed.stolbik PRS. Pletení na špatné straně práce, která má pokračovat.

Třetím kole. 1 položka na stoupání!. * CCH CCH v první předchozí řady. 4 CE * Pokračovat plést od * do * 7-krát. sojové boby d.stolbik první série PRS.  4. kolo.  1 položka na zotavení. a kravatu pod každým obloukem: 1 ssn1 v litrech, 5 sloupců s 3 let.. 1 l ..  SSN. Soed.stolbik první série PRS.

Zpět na vlákno z alpaky.  5. kolo.  * 1 SSN v prvním PRS třetím kole. 5 litrů. * Opakujte 7raz. soed.stolbik první PRS.  6. kolo.

Ce zvednout, pak v každém oblouku: 1 PRS.  CE 7 se třemi sloupci yo. 1 litr. SSN. "Konec soed.stolbik th v prvním PRS rozsahu.  7. kolo. * 1 SSN v prvním PRS 5. kolo. 5 litrů. * Opakujte 7raz. soed.stolbik první PRS.  8. kolo. CE zvednout, pak v každém oblouku: 1 PRS.

1 CE 7 sloupy se třemi yo. 1 l .. SSN. "Konec soed.stolbik th v prvním PRS rozsahu.  Řez nit a šít.  Šít květiny kolík spojený s náprsenky.

Cap, baret, rukavice, čepice a šály Drops_98 Na základě materiálů, korzinochka.3dn.ru

hák, květiny, klobouk, kravatu gumičkou, trvá, jo