o pletení

 

Pletení manishkavorotnichok

Háčkování, pletení, háčkování schéma - Dicky-límec (pletení)  Dickey-pletený límec, můžete buď oboustranné viskózní, což je takový, že přední a zadní straně má stejný vzor. Než začnete plést náprsenku, kravata vzor a spočítat, kolik smyček je nutné vytočit začít pletení (viz str. 6). Knit podvazek Dickey.

První Opakování na začátku každé série střílet z levého jehly vpravo, ne provyazyvaya. Poslední úrovni každého řádku Knit obruba stehy. Výpočet do smyčky kolem límce.  Například, 1 cm - 2 smyčky. Délka límce 45 cm Tak, 45x2 je 90 smyček. Dial (svobodno!) 90 smyček a plést v pásu podvazek ST 10-12 cm pak v blízkosti smyčky centrální části košili - 30 sv.

To, pletený ze začátku série smyček 30, dalších 30 smyček a odstranit zbývající oka dovyazhite až do konce. Potom pokračujte plést na jedné straně náprsenky vzor.  Díky propojení na jedné straně, v blízkosti smyčky. Po této druhé straně Knit košili, stejně jako první. Šít šaty náprsenky, otáčet hranu bočnice do centra.

Složit klapky do stran a ty pak spojit v přední části díla, od spodní části levé klopě, na zadní a spodní okraj pravé klopě.  Zdobení na mnoha náprsenky Knit háčkování sloupců bez yo nitě různých barev (viz obrázek). Kravata rozích límce 3 sloupce bez yo v centrální smyčce úhlu. Chcete-li šaty s dlouhými rukávy je možné v souvislosti s manžetou.

To změřit obvod rukávů u zápěstí a tie dva prvky, na délku paže obvodu stejné, šířka límečku košile vpředu.  Kravata háčkování závit manžeta jiné barvy. Na základě materiálů, nitkami.ru

Schéma pletení, pletení, yo, háčkování, háčkování, yo