o pletení

 

Knit košili oděvu

Dickey je kus oblečení je šitý nebo připevněn k prsu muž nebo žena košile Šaty. Dickey často šít a plést malé děti, které ještě nevědí, jak přesně je.  Můžete připojit paprsky náprsenka s rukama na přiloženém popisu. Věc je jednoduchá i pro začátečníky. Podrobný popis programu nahradí pletení košili. Pro pletení 100 150 g shirtfronts zapotřebí průměrná tloušťka vlny, 8 tlačítky nebo zipem 20 cm délky.

První vzor podvazek nebo boucle.  Druhý vzorek gum 2: 2.  Boucle: 1. řada 1 přední smyčky, smyčka nepříjemný, a tak až do konce;  2. série obličeje pletené obruba oka, třetí sérii jako první,  atd.

Tiskneme i počet smyček, což odpovídá 16 cm a plést vzorem první, přidat jednu smyčku na konci každého řádku do šířky 34 cm pak 12 cm propojení přímo, bez zisku, v průměru smyčky na 4 cm na přenosné pomocné jehly a na obou stranách levého smyčky i nadále plést každou stranu zvlášť.

Ve středu na obou stranách smyčky sníží první snížena na 3 smyčky dvakrát, pak 2 oka dvakrát a dvakrát až třikrát smyčky (po celou dobu kontrolní vzorek). Pak se pletl 3 cm přímo, bez srážek.  Ve stejné době začne odpočet na svahu ramena. To se dělá následovně: rozdělit zbývající počet smyček na jehly 5, a pět recepce táhne každá ze smluvních stran.

Zpět pletené náprsenky, stejně jako dříve, jen na krku dělají mnohem méně.  Po dokončení pletení, šití ramenního švu vpravo, pak jsme se shromáždit všechny smyčky na jehly, včetně těch smyček, které zůstávají na podporu paprsky, a remizoval s elastickým páskem šíře 8-12 cm 2:02  Poslední série skončit, ale dávejte pozor, aby smyčku.

Na levém rameni na zip šité nebo háčkované vázání celý region shirtfronts, a na jeho levé rameno smyčky vyvyazyvaem osm tlačítek.  Popis pletací jehlice převzat z náprsenky bez doplnění časopis pro zaměstnance v roce 1958.  Pokud se vám tento článek a přečtěte si celý web, přihlásit k odběru oznámení o posledních záznamů mail! Přihlášení k odběru blog, získáte nejnovější příspěvky allforfamily.ru rychleji.

Stačí jen zadat přihlašovací formulář e-mail: Na základě materiálů, allforfamily.ru

pro pletení, háčkování schémata, popis pletení oblečení