o pletení

 

Dickey na boucle příze

Dickey záznam ze 2 částí a šila.  Vytáčení 30 ok na jehlice 7 boucle přízí a pletené 2 řady vroubkovým vzorem. Pak se plést steh na přední výška 22 cm  V blízkosti ramena 3 smyčky na každé straně, a to se bude měřit za límec. Knit 16 cm vysoký límec 2x2 Rib.  V blízkosti smyčky zdarma.  Svázat druhé části, můžeme zpět do 2 kusy a šít na knoflíky.

Spodní okraj košili a kravatu háček SC, nejsou smluvními.  Tento úplet košili spodní úhel.  Velikost košile-front, 50 cm široká v ramenou. a 30 cm z hlediska konečného výrobku.  200 g tmavé fialové příze a pletací jehlice 9.  Start z rohu. Vytáčení 4 smyčky na paprsky 9 a plést v diagramu.  Legenda na náměstí s křížem - obruba tváří v tvář práce  kruhu na náměstí - pletené přední, jo, 1 přední v jednom cyklu.

Vodorovná čára - 3 cykly obruba plést dohromady.  Při práci dosáhne 22 cm, 12 k uzavření hlavní smyčky.  limit na 2 oka 2 krát. Při práci dosáhne 30 cm od středu k ramenům a na šířku 50 cm na ramenou, zavřete všechny smyčky.

Zpět, není způsobilý také, ale ve výšce 28 cm v blízkosti krku 20 smyček.  Šít dvě části a na okraji úst sbírat 48 smyček, pletené  2 řady podvazek steh, přidejte smyčky až 52 smyček a vzdálené knit Rib 3x3 kole do výšky 12-14 cm, je velmi blízko smyčky zdarma. Na základě materiálů, club.osinka.ru

smyčky, yo, yo, šaty, promluvil