o pletení

 

Dickey

Do práce by se vzít dva přaden "The Castle of Lily" (50 g - 350 m 60% - alpaka, 30% - merino vlna, 10% - akryl) paprsky № 3 rovné a kruhové.  Na vrchol přímé volby paprsky 98 smyček, rozkládací dvě vlákna najednou z obou cívek. Žebrový úplet K2, obruba dvě smyčky.

Výška - 28-30 řádků, o 17 cm  A plést začít s jednou přední smyčku, pak obruba 2, K2, a to až do konce. Konec řádku 2 obruba, 1 přední, 1 steh lemování.  Pak distribuovat smyčky takto: 1 Metal Edge, smyčky Raglan, 10 obličeje, 2 oka Raglan, před 10 stehů, 2 oka Raglan, a tak dále až do konce.

Na konci smyčky a kovový okraj Raglan.  Celkem 8 raglans linek.  4,1 rozsah.  Každých 10 stehů uprostřed mezi řádky raglans a dokonce i samotné vedení raglans pletené v podvazek steh (obličeje smyčky v přední a obruba řádků). Dickey šatyOdd raglans obličeje linky jsou pletené smyčky v přední a obruba obruba smyčky v sérii. Na obou stranách je před smyčky přidáno do jedné smyčky.

Přidáno smyčky v pletených řádků obruba obličeje přešel.  8,5 rozsah.  Každých 10 stehů uprostřed mezi raglans řádky a lichých řádků v raglans pletené podvazek steh (obličeje smyčky v přední a obruba řádků). I raglans obličeje linky jsou pletené smyčky v přední a obruba obruba smyčky v sérii. Na obou stranách je před smyčky přidáno do jedné smyčky.

Přidáno smyčky v pletených řádků obruba obličeje přešel.  Opakujte, dokud řádky požadované délky výrobku.  Ve stejnou dobu  pokračovat v kruhové jehly. Trvá 3-4 řádky jsou pletené na podvazek stehu bez přísad.

Pokud raglans linky nebude osm, čtyři, Dickey získaný ve formě čtyřúhelníku. Na základě materiálů, www.myjane.ru

smyčku, uvázat gumičkou, šaty, promluvil