o pletení

 

Pletení na zakázku

Soupravy na objednávku Pokud jste mladá maminka, která hledá další příjmy, je nejlepší hledat zdroj příjmů mezi vaše koníčky a zájmy. Koneckonců, pro každého, není tajemstvím, že je ideální práce, jejichž provedení je zábava!

Já, například, se asi o patnáct let vášnivě zamilovaný do pletení. Zpočátku jsem byl pletení jen háček, a to bylo většinou různé věci, jako je krajkový límec a salfetochek všech tvarů a velikostí. Ale jednou jsem měl trpělivost a chtějí, aby vyvyazat první opravdu skvělá věc, že ​​to trochu staré téma.

Obdiv všech příbuzných a známých dělali svou práci, a já jsem šel na své cestě jako tvůrce pleteného zboží. Pletení na pořadí, musí přiznat, že jsem nikdy nenapadlo, že takové formy příjmů, jako je pletení na zakázku. To bylo mým koníčkem, který také umožňuje aktualizovat váš šatník a vypadat skvěle za ty minimální náklady.

V průběhu času jsem se naučila plést a pletení, významně rozšiřuje svou řadu vzorů a technik pletení. V mém šatníku usadil úžasné bundy a svetry, pletené mini-šaty, a dokonce i dvou stylových pletenou vestu.     Ale jak se dělá svého koníčka zdroj příjmů, říkala jsem si až po narození. Ne, že peníze v rodině nebylo málo: po tom všem, dobrý manžel vydělal a mohl snadno uživit rodinu.

Nicméně, nejsem zvyklý na absenci své vlastní příjmy, a tak začal hledat alternativy. A jeden z nich byl právě pletení na zakázku. Pletení na objednávku jsem začal, samozřejmě s reklamami. Asi deset zveřejněny na internetu na různých místech. Ještě asi pět dal různých novin: To není vůbec, konec konců, je to nejlepší na internetu! A také říci svým přátelům, že se rozhodl jít pletené na zakázku.

Háčky a jehlice všech velikostí, měl jsem dlouho, vzory a časopisy s modely také byli přítomni.     Nejen, že dost zákazníků. Ale v době, kdy se objevil! Zpočátku volal mladá dívka, která "neví, co chce, ale ve větší nebo kteří neměli."

Jsem ji pozval k sobě domů a ukázal některé jeho vlastních hotových modelů. Měla ráda především dva síťované halenku, a přikázala něco podobného, ​​ale v jiné barvě. Diskutovali jsme o cenu práce, a vysvětlil jsem, aby klient, který je vhodné koupit přízi pro tento produkt.     O tři dny později přinesla věci, a já jsem šel do práce.

Pletení tak, aby zde, je nutné mít na paměti velmi důležitou výhodu, a to zejména pletení doma. Můžete to udělat ve chvíli, kdy se cítíte dobře, například když dítě usne, nebo někdo z rodiny by si s ním hrát. Můžete si vybrat čas a tempo práce tak, aby pneumatiky příliš mnoho, a mohli se k odpočinku. Pak vše dopadne v pořádku!

Pletení na zakázku tak, po dvou týdnech mého prvního klienta vrátil pro její halenku. Pletení pletení na zakázkuOna byla nadšená! Tato dívka se později stala mou oblíbenou zakazchica. I když náš vkus v módě se shodovala, vždycky mi dala volnou ruku, věřit moje vize věcí budoucích.     Musíme si však uvědomit, že ne všichni zákazníci jsou tak loajální a neproblemny.

A tento postulát potvrdil druhý klient, který se objevil týden po ukončení prvního řádu. Navzdory tomu, že jsem byl přesně splnila všechny své požadavky na další svetr, nemá skončit jako způsob, jak seděl na její postavu. Jsem velmi citlivý na kritiku, a, ačkoli obecně klient se mi líbí to, jsem stále velké starosti o tom, a tak odešla úplně spokojeni se svým vzhledem.

Pletací objednat na této příležitosti bych chtěl poradit, abyste vždy vysvětlit své potenciální zákazníky bude vypadat tak nebo tak něco. Někteří mají sklon vybírat si klient styly, které nebudou fit. Například se může poněkud baculatá žena požádat, abyste pevně svázat jemné svetr příze, s perleťovým efektem. Neváhejte a opravit je a radí jim lepší podmínky!

Protože na konci, spokojený zakazchica určitě vrátí k vám nové věci! Jakmile se dostanu nové objednávky, jsem se naučil plést jistější a jistější.

A já jsem měl několik pravidelných zákazníků. Pletení objednat další praktické rady z nejrůznějších historek, které se dostanou do rukou, kravata malé vzorky prosté viskózní nebo jiné vzorce, o velikosti deset deset cm nebo o něco víc. Vezměte malý vzorek tohoto adresáře a budete mnohem snazší vysvětlit zakazchica bude vypadat ten či onen příze ve formě hotových věcí.

Kromě toho, vizuální design vždy větší důvěryhodnost u potenciálních kupujících. Nyní uplynulo více než dva roky od té doby, jak jsem zvládla pletení na zakázku. Moc se mi líbí tento způsob získávání příjmů.     Někdy musím upozornit zákazníky na dlouhodobou výkonnost zakázek, jako doba vždy nestačí, ale je to opravdu hodně návrhů.

To je patrné zejména na začátku každé sezóny, kdy téměř všechny ženy chtějí obnovit a doplnit svůj šatník. Pletení na pořadí by se neměli bát pracovat s novými materiály a vzory. Pokud váš zážitek vám řekne, že něco takového, co jste udělal, určitě zvládne tuto dobu. Tím spíše, že pletení je velmi prospěšné, protože vždy můžete rozpustit špatné součástí výrobku, svázat ho znovu!

A ve stejnou dobu a některé postupy při provádění nových technik. Takže hodně štěstí v jeho nové úsilí! Na základě materiálů, otlichnica.com

Související příspěvky:
  1. Cap

jemné, šaty, jehly, vzor, ​​pletení