o pletení

 

Pletení bundu

Používejte pět krátkých         paprsky, nebo jednu kruhovou jehlici, volby         primární smyčky může být některý z údajů         způsoby. Kruh je tvořen         provyazyvaniem první řadě. Pletací jehlici bundyPokud je         Skladování kruh vzoru popraven         , která na obličeji (vnější) straně         pouze obličeje závěs, pletené všechny řádky         obličeje.

Chceme-li se plést do kruhu         vzory na základě programů, a to iv řadách         režimy plést tak, že         zachována struktura vzoru.  To je         smyčku, která, když provedený na vzorku         dva paprsky se musí vázat k režimu         dokonce i některé tváře, když na pletení         pobíhat a obruba         Naopak.

Ale jakmile pletení         Kruh je rozbité, a několik         Série se vrátit (např.         od pletení v kruhu musí být v         zajistit určité místo pro řez         blesk svetr s rukávy raglánové)         nebude pletení v kruhu, a         obvyklé pletení, jako dva paprsky. V         tomto případě hrát v St st,         i řada (rub)         provyazyvaem obruba smyčky, a         provedení vzor systémů založených, a to i         řada (rub) úplet na         schémata.

Co bude dál, po sadu         Počet primárních smyček  V jistém smyslu jsme         Před konferencí, ale stále         určité informace         ospravedlňuje.  Závěsy z první řady         získal na některou z výše uvedených údajů jehly         způsobů, jak začít provyazyvaem         V závislosti na tom, co jsme         Ve skutečnosti jde         provést.

Pokud se budeme vázat police         a zadní části bundy, které začínají na dno         dokončovací lišta, gumičkou, pak         první řadě začít pletení tvář,         špinavý nebo K2, obruba dva.         Pokud začnete v St st, první         číslo a pak všechny liché řádky pletené         obličeje smyčky, a dokonce i -         obruba.

Pokud jde o rozdílné zacházení         vzory různých operací         zvýší v závislosti na         postavy.  Proto před         přejít od počátečního nastavení smyček         číslo k pletení, bychom se měli seznámit se         s technikou jednotlivých         pletařské techniky         pořadí, ve kterém         jsou uvedeny v tabulce legendy.

Pletení rekrutují z řad smyček         přesunula z pravé ruky do levé,         udržovat ji palcem a střední a         ukazováček na ni prstem         malou podporu.  Polohovací         prstu působí jako regulátor         hustoty chovu (pokud vytáhne nit         smyčka přijde blíž a vice versa). V         pravé ruky jehlu udělat další;         držet palcem a ukazovákem         prsty, prsty mluvil pouze         malou podporu.  Nyní můžeme         začít ... Na základě materiálů z pletení, info.ru

schéma, vzor, ​​smyčky jehlou