o pletení

 

V háčkování

Čepice, klobouky, barety, šátky, šály, rukavice  A dokonce i sady, háčkování, velmi originální, elegantní. Koneckonců, jak krásné - síťované rukavice, a navíc - klobouk nebo deštník. Hypermoderní  Háčkování (a jiné) boty? Funguje také jako skvělý fantasy craftswomen. Elegantní háčkované baret bude nádherný ozdobou vaší hlavy a doplnění výbavy.

- Krásné a potřebné věci, a to nejen pro děti, ale dospělí se nevzdám, spojené s láskou, budou teplo v zimě nohou.  Háčkování pinetochki - pár hodin, zkuste si výsledek, a to nejen vy, ale blízko, a dítě bude mít radost, jak tuto aktualizaci.  , Fancy soupravy nebo v kanceláři - je místo, kde fantazie hýří nápady. A krásu modelů mluví samo za sebe.

Tunica háček - je to třeba věc obecně, lze nosit jako pláž verze průvodu nebo vypnout zvědavýma pod ní vhodné tričko.  Stále více jsou dívky, ženy na pláži  . Je to krásné, uživatelsky příjemný. V háčkování plavkyMěli byste ale vědět, že pletené plavky se táhnou od nit, která když je mokrý, že není protáhl.

A není to, pokud si myslíte, že  háčkované plavky právě pro mladé, štíhlé holčičky, stačí si vybrat nejlepší verzi živůtku a kalhotky, kromě toho, že obchody prodávají mísy.  Chci poznamenat, část. Co chytré modely pro každý vkus, věk, tvar, jakou podobu může každý oblíbený model přičíst sám tak, jeho měření a výpočtů.

Ale pro ty, kteří jsou stále těžké pro navigaci, můžete se plést na popisech stanovených pro každý model, ale s jejich nití a odpovídající čísla háček.  Bolero, Schrage  - Vztek, jaký druh - velkých i malých, s rukávy a bez ní různé vzory a motivy, barevné i černobílé.  - To je docela časově náročná práce, ale stojí za to!

Originalita je zaručena, srst může být v létě, ale pokud se šít podšívku, je vhodná pro chladnější období.  Když pletení pláště, věnovat zvláštní pozornost výběru příze, musí být v souladu s sezony.  A co krásné, jen krásný pohled. A vy si nemyslím, že šátek - to oblečení pro babičky, ty zásadně špatně!  Pelerína - módní doplněk, který lze nosit na ramenou nebo používat jako pokrývku hlavy.

Přeji vám všem hodně štěstí a úspěchů v roce háčkování! Na základě materiálů, vse-sama.ru

trvá, čepice, plavky, háčkování, háčkování