o pletení

 

Hlavními prvky háčkování

Hlavní prvky háčkování yo

Hlavní prvky háčkování - je smyčka vzduchu, SC a styl yo. Ostatní prvky - jejich deriváty. Pletení vzory se skládají z různých kombinací smyčky a vzduchových sloupců. drží v pravé ruce, jako je tužka nebo pero. Ukazováček lehce vychýlená vpřed a je na háku.

Konec závitu od spleti hozený přes ukazováček levé ruky, aby ji a stiskl palcem a prostředníkem. Řetězec předat míč mezi dlaně a prsty. Závit cívky pracuje. Při pletení by měly mít k smyčky na háčku, takže nejsou natažené a získal stejnou délku. Řetěz vzduchu smyček. Pro vytvoření první smyčky háku doleva a zadejte vousy pod vlákno vlastní.

Háček se závitem kolem závitu proti směru hodinových ručiček smyčky je tvořen na háku. Tato smyčka držet palcem a prostředníkem v místě, kde se kroucení. Otočte levým hákem vousy, uchopit a táhnout nit do smyčky, která je na háku (obr. 04A). Palec náročné a drží konec nitě, utáhněte uzel. Pro vytvoření druhého Air smyčky (obr.

04b) je zaveden v háku a nit, zachycovat to, prošel smyčku, která je na háku. Hlavní prvky háčkování háčkováníhodně vzdušných smyček tvoří řetězec vzduchu smyčku, která slouží jako výchozí hodnota téměř na všechny výrobky (obr. 05). Při pletení látky na horní hraně vytvoří řetěz smyček, které se vstříkne pod háček.

V každé smyčce rozdílu - poloviční smyčky, která se nachází na vnější straně tkaniny, a - polovina smyčky, která se nachází na vnitřní straně plátna. Z toho podle některých poloviční smyčky (nebo celé smyčky) je vzhledem k háku závisí obrázek pletení. A ještě jeden pojem. - Je nakidyvanie závit na háku po již smyčku. Každý yo provyazyvaniya po smyčce.

Hák může udělat několik let na sloupy různých výšek. Jeden yo sloupec prodlužuje na jeden cyklus, dva - 2 smyčky, atd. Polustolbik nebo propojovací sloupce. On provyazyvaetsya na konci série, s pletené v kruhu, nebo, chcete-li se pohybovat na začátku série.

Háček je zaveden do smyčky řetězu nebo smyčky z předchozí řady, stáhněte si pracovní nitě a natáhnout to zároveň smyčkou řetězu nebo smyčky z předchozí řady a smyčka na háku (obr. 06). Sc. Háček je zavedena do smyčky řetězu je zachycen pracovní přízí smyčkou a vytáhl řetězce. Na háčku tvoří dvě smyčky.

Hlavní prvky vzorů háčkování pleteníznovu, stáhněte si pracovní nitě a prošel 2 poutka na háku (obr. 07). Styl s yo. Do yo hák na, háček vstřikuje do smyčky řetězu, uchopit a natáhnout příze smyčkou řetězu. Závěsy a yo, jsou na háku, tak provyazyvayut. Házení pracovní nit na háček, natáhnout se smyčkou a yo (obr. 08A). Poté, všetečný pracovní příze, úsek přes 2 poutka na háku (obr.

08B). Druhý sloupec plést další smyčku řetězu. Sloupec s 2 let. Aby po sobě dva na háku yo a aplikovat přímo do smyčky řetězu, stáhněte si pracovní nitě a prošli této smyčky. Eagle Eye má 2 poutka a 2 let.

Jejich provyazyvayut způsobem: při pracovní vlákno háčkování, natáhnout se smyčkou a první jo, ještě jednou zachytit pracovní vlákno a prochází smyčkou a druhý yo, v poslední době a chytit nit prochází zbývající 2 smyčky (obr. 09) . Styl se 3 a více let. Provádění sloupec se 3 a více yo, yo, aby požadované množství a všechny smyčky na háčku na 2 provyazyvayut společně v několika etapách. Lush sloupci.

Propojit dva nebo více sloupců s yo v jedné smyčky z předchozí řady, ale jejich realizaci až do konce, takže každý sloupec na háku smyčkou. Pak si yo a plést se je všechny na háku cyklu. Další provedení: vytáhnout z oka smyčky několika (obvykle 3-6), aby o výšce sloupce s yo. Pak zvednout pracovní přízi a pletené to všechno dohromady protáhlé smyčky, kromě poslední.

Na konci yo pletené tento poslední smyčku, a ten předchozí. (Obr. 10). Pico. Používá se jako dekorace na okraji a uvnitř pletené nebo háčkované výrobky. 4,3 Provyazyvayut vzduchu smyčky a pak vstříkne háček na první Air Force ve smyčce a poslední sloupec a plést sc.

háčkování, yo, vzory, pletení, háčkování háček, yo