o pletení

 

Základy háčkování

Základní háčkování yoLekce 1. Základy háčkování pletací by měla přinést pouze užitek pro člověka. Takže si pamatujte pár pravidel: 1. Posaďte se, opřel se v křesle. Tento stav těla optimálně Kurz pletení 2. Koule nebo klubko nití by měla být vždy na levé straně. Ve snaze zabránit tomu, aby odjel, vložte jej do sklenice nebo krabice. 3. Kravata není lhaní!

To je velmi škodlivé pro oko. 4. Nepoužívejte Knit celé hodiny bez přestávky. 5. Dělejte vše beze spěchu, tak, aby pohyby byly jednotné a vyhlazené. 6. Nepoužívejte Knit za nízké hladiny osvětlení. Světlo by se měly pohybovat na levé straně.

7. NALÉHAVĚ učit se světlo ne tenké vlákno, háček správnou velikost (nit by se měla rovnat háček je v nejtenčím místě, v čele). Na světlé vlákna budete výhodnější uvažovat smyčky a pochopit plést. Lekce první Vezměte konec nitě a dát ho na levém ukazováčku. Vezměte hák v pravé ruce drží jako tužku.

Palcem a ukazováčkem by mělo být na ploché části háku, pro které existuje. Vedoucí háku nesmí vypadat svisle, ale mírně šikmé směrem k sobě. Háčkování vždy začíná řetězcem AIR LOOP (zkráceně - VI). Oni - základ práce. Udělejte smyčku vlákna, vedoucí háku vyzvednout ze dna závitu a vytáhněte ho do smyčky.

Utáhněte původní smyčky tak, že leží pevně na háku, ale že to může snadno dostat na další. Základní háčkování háčkovanáčástka první smyčky určí velikost všech dalších smyček. Nyní hlavu zvednout nit hák a vytáhnout ho do hlavní smyčky. Nyní si plést první smyčku řetězu.

Pokud jde o smyčku smyčkou kravata, vytáhnout je na stejnou délku, a ujistěte se, že řetěz je získat hladké a krásné. Když pletení TA háček smyčky, který je na háček, nepočítá. Z celkového počtu smyček není součástí vzoru, a je považována za vedoucí ke smyčce, kterým další úsek. Pojďme se podívat na letecké smyček řetězu.

Každý cyklus se skládá ze tří částí vlákna, a je-li řetěz otáčet ve vodorovné poloze, jak je v budoucnosti a bude se konat na pletení, uvidíte, že jedna část závitu je dole, jeden nahoře a třetí za sebou. Tato třetí část závitu je pokračování ve spodní části předchozího cyklu a vrací se zpět. Základem je háčkování SC (SC) a styl yo (PRS).

Je, že v kombinaci s letadlovými závěs (CAP) umožňuje velké mnogobrazie vzory. Háčkování je obvykle jeden řádek (dopředu a dozadu), nebo v kruhu (kruh, ovál, čtverec, atd.). Začneme plést řádků vpřed a vzad směrech, s nejjednodušší sloupců bez yo. Take řetězce v ruce tak, aby ležela v dlani ve vodorovné poloze.

Vstoupit do hlavy háku ve třetí smyčku řetězu z háku, smyčky na háčku se nepočítá. Hák typu v horní části smyčky. Seberte nit a vytáhněte ho do smyčky řetězu. Eagle Eye vznikla dvě smyčky. Jakmile znovu, vyzvednout nit a vytáhněte ji přes dvě smyčky. Nyní máte první SC (SC).

Enter koyuchok v příštím ST a pletené stejným způsobem druhý sloupec, pak další, a tak dále až do konce. Nyní máte první řady SC. V posledním sloupci je lepší kravatu reakcí na poslední úrovni, jak to bylo "uzel", pak bude vypadat okraj hladký a čistý. Základní háčkování háčkovanáChcete-li zachovat vysoký počet leteckých smyčky jsou vždy.

Jejich počet závisí na tom, jak se provádí vysokými sloupy. V našem případě, když jsme byli vázání sc, pro množství vysoké potřebovat anténní smyčku. Někdy je to ten druhý, ale v některých popisech její první výzvy. Je zvedání, pomocné funkce. A tak se jednoho leteckého smyčky.

Turn pletení Při otáčení stránek v knize. Nyní budeme plést v opačném směru. Zadejte háček v prvním cyklu tak, aby hák a horní a dolní části smyčky. Chytit nit háčkování a vytáhněte ho do smyčky. Musíte znovu obrátil na koyuchke dvě smyčky.

Znovu, stáhněte si řetězec hák a vytáhnout to přes dvě smyčky. Pokračovat až do konce. Pro standardní smyčky SC hák se vkládá pod dvě linie vedení, ale později vám ukážu několik působivých efektů lze dosáhnout zavedením háku těsně pod spodní, nebo těsně pod horní vlákno. Základní háčkuChcete-li vlak, a zachování schopnosti, takže doporučuji plést kousek jakékoliv šířky a výšky.

No, pokud bude velmi nudný, představte si, že pletené něco užitečného, ​​jako je houba na mytí nádobí, nebo šátek pro panenky. Nejdůležitější věc - pro dosažení automatičnost při výkonu sloupců, plynulé pohyby a rovnenkie smyčky. Nenechte se odradit, pokud nejprve vypadá jako křivé, nebo ošklivé. Musíte se naučit! V dalším tutoriálu vám ukážu, jak udělat sloupce yo.Na základě materiálů, www.myjane.ru

yo, háčkování, háček, háčkování, yo