o pletení

 

Začnete volbou háčky na pletení

Háčky pro háčkování jsou vyrobeny z kovu, plastu, dřeva a kostí. Jsou vybíráni na tloušťce příze. Pletení vlny a výrobky z tlusté příze Husté háčky. Tenké kovové háčky, pletené síťované světlých produktů.

Obecně platí, že by se hák 1.6-2 krát silnější než kůže. Ale někdy se dostat vzor krajky a vzít tenké niti, že tying je se silným hákem. Háček na správný výběr do značné míry závisí na kvalitě pletení. Proto před Start Polštáře, pletené malý vzorek, aby se ujistil, že jste správně zvolený háček. Po dokončení pletení, opatrně odstraňte všechny konce nití na špatné straně a přišroubujte je tam.

Výroba bavlněných přízí je možné žehlit přes vlhký hadřík. Začněte výběrem háčky na pletení háčkováníVýroba vlněné příze lehce otparivayut pomocí vlhkého hadříku, sotva dotýkal železo, ale jsou výdaje V blízkosti nad povrchem vlhkým hadříkem. Pak odstraňte vlhkým hadříkem a nechte výrobek na stole nějakou dobu zcela vyschnout. Takže otparivayut částí výrobku.

Síťovaný produktů v kloubech mírně otutyuzhivayut i přes vlhký hadřík. Tolik produkty, které nejsou železem (čepice, šály, síťované a pevné). Hotové pleteniny prát a sušit, se rozprostíral na kusu materiálu na rovném povrchu. Základem háčkování Take SC a Yo. Vzduch smyčky. Pletení je na začátku, které tvoří řetězec, a platí pro všechny vzory pletení.

Polustolbik. Používá se pro pletení okraje výrobku, aby bylo hladké a pevné, a při připojení tvary. Knit to: uložit háček do smyčky z předchozí řady nebo 2. cyklu po zavěšení řetězu urvat pracovní nitě a natáhnout to přímo přes smyčku (řetězce) a smyčku ležící na háku (obr. vlevo).

Sc. Zadejte háček do smyčky z předchozí řady, nebo řetězce (v případě, že druhá smyčka, nepočítaje smyčky na háčku), uchopit a táhnout nit smyčky. Na háčku tvoří dvě smyčky. Opět platí, že chytit nit a natáhnout to přes 2 smyčky, ležící na háčku.

Styl s yo. Do yo na háček, zadejte háček do smyčky z předchozí řady, nebo řetězce (pokud třetí smyčku od háčku, nepočítaje smyčky na háčku), vemte nit a tahem smyčce k úrovni smyčky, ležící na háčku.     Vytvořena z oka háku 3 (smyčky, yo, smyčky). Pak se chytit nit a natáhnout to přes první 2 Netley na háček (loop a let), jsme opět zachycení nitě a táhnou ho za poslední 2 smyčky na háčku.

Sloupci se dvěma yo. Udělejte si dvě yo hák, hák je zaveden do smyčky z předchozí řady (nebo 4. smyčku řetězu), vemte nit a protáhnout smyčku. Na háčku tvoří čtyři smyčky. Chytit nit a natáhnout to o 2, první smyčka, ležící na háku, chytit nit znovu natáhnout v příštích 2 smyčky ZVA háček, opět zachytit řetězec a táhnou řetězce přes poslední 2 smyčky na háčku.

Uzavřený kruh vzduchu smyček. Počet uzavřených smyček umístěných na kruhu.     Polukolechko vzdušných smyček. Jejich počet je připojeno k polukolechke. Šipka ukazuje směr a začít pletení. * - Hvězdička přidělit část vzoru (obr. vztah). Znamenají, že vězni byli kombinace smyčky se musí opakovat celý seriál. Materiály homefamily.rin.ru

Pletení, prolamované, háčkování, háčkování, háček