o pletení

 

Rozvíjet techniky háčkování

Vše, co potřebujete pro rozvoj technologií, to je hák a dobrou náladu. Podstatou háčkování je, že máte před plést další smyčky nitě hodí hák, a protáhnout nit přes jiné smyčky nebo smyčky, a tím získat nové smyčky. Dříve než se podíváme na základní druhy smyček, které jsou použity v pletení, zvažte, jak udržet nit a hák. Hlavním prvkem hák hlavu.

Temeni hlavy a mírně užší nabroušené. To je nezbytné, aby se snadno připojit do smyčky. V době, kdy jste přehodil přes hák se závitem přes Opakování další sérii, závit je pevně v prohlubování hlavy a ne uklouznout. Na háčkování není rozptylován stále nesklouzl nitě, a jiné maličkosti je třeba zvolit háček.

To byl podrobně v článku. Metoda, která má háček: máme vzít hákem v pravé ruce jako pero, držte ji mezi palcem a ukazováčkem, spočívá na polštáři prostřední prst, hlava háku střídají se na špičce hlavy při pohledu na nás. Při pletení háček snímků volně na prostřední prst. Takže háček je v našich rukou, jsou ponechány na přípravu, než je třeba řádně se pletací příze v levé ruce.

Způsob konání Téma: závit cívky kladen na ukazováčku levé ruky, kolem je pod prostřední prst, prsten, a pod malíček.     Konec vlákna, které leží na ukazováček, držte palce. Malíček pevněji přitiskla dlaně, když zachytí nit, která reguluje napětí při pletení. Nyní jste připraveni ponořit se do světa a zde stejný. Na základě materiálů, mirnitok.ru

Související příspěvky:
  1. pletení

háčkování, yo, háček, yo, háčkování, smyčka