o pletení

 

Pletení vzory háčkování se

Pletení vzory, z háku, složené z různých kombinací smyčky a sloupců. Vzorky pletení Doporučujeme, abyste hák tuku, pomocí průměrná tloušťka závitu světlé tóny. Pletení vzory háčkování vzor zZ tenké niti pletení obtížná, smyčky a bary budou špatně zobrazeny.  Háček drží v pravé ruce, jako je tužka nebo pero.  Ukazováček více táhne dopředu a je na háku (obr.

1). Ruce by měly být volně pohybovat, loktů - bez podpory.  Konec závity cívky jsou hozeny přes ukazováček levé ruky na jeho a přitiskl palec. Řetězec předat míč mezi Palm a ostatní prsty levé ruky. Jeho napětí nastavit střední a prsteník.  Závit cívky se nazývá funkční.  Řetěz základna se skládá ze vzduchu smyček.

Pro vytvoření první smyčku řetězu dal pracovní nit, která vede z cívky na první kloub ukazováčku levé ruky (odcházející do konce 3-4 cm volně visící), podpora nit od změti palce, sčítání hák pod ní a znovu ji spolu s řadou 360 ° proti směru hodinových ručiček.  Křížení vláken, které jsou výsledkem tohoto pořadí, oslabit o něco, aby závit hodil hák hnutí "od sebe", zachycující hlavu háčky pracovní nitě a nakreslit ve výsledném Opakování . třeba rozlišovat: hodil vrtací řetězec hák - zařízení sloužící k provyazyvaniya žádné položky. Z tohoto  chytit pracovní příze hnutí "pro sebe." Na základě materiálů, www.uzelok.in

Související příspěvky:
  1. botičky, krajkové

hák, háčkování vzory, vzor, ​​smyčka