o pletení

 

Háčky pletení

Háčky pletení je vyroben z různých materiálů:. oceli, dřeva, plastu, kosti přednostní používat lehké a dobře leštěné háčky Háky se liší v počtu (hloubka určuje velikost pracovní část na háku.) Konvenční háček délka 12-15 cm nižší než počet háčků. , tenčí vlákna, aby se plést

pletení háčkováníExistují také speciální háky na tuniské háčkování Jeho délka je 20 -.. 40 cm, musí být celý prut být hladké a bytu (bez otoku). Někdy, pro pohodlí, místo dlouhých tyčí se používá nylon provaz. dlouhé háčky jsou odlišeny čísly.

doporučuje po práci háček osušte vlny nebo plátna a uložte ji na suchém Místo pro pletení může být používána příze:. vlna, hedvábí, bavlnu a další látky, z háku, trochu protáhl forma je dosaženo přidáním komponent a snížení smyčky, zvýšení nebo snížení hustoty pletené (rozdíl v průměru. Háčky a šňůry).

důvod, nebo počáteční číslo typu výrobku je řetězec vzduchu smyček. není součástí vzor řádků a je označován jako nulové čáře. Chcete-li žádný řetězec tahem pletenina, musí být spuštěn více volně. zahájení provádění 1. řádek vzoru, vyvyazyvayut několik smyček pro zvedání vzduchu, který nahradí první sloupec nové řady.

Obrázek tkanina se skládá ze stejných opakujících se elementů. To, že byly umístěny symetricky na začátku a na konci řady, je nutné provyazyvat další sloupce a smyčky. Počet těchto smyček je uveden v popisu každého vzoru Plate (extrémní) ze smyčky v tomto počtu nejsou zahrnuty. schema číst od zdola nahoru.

Obvykle je liché řádky číst zprava doleva, a dokonce i - zleva doprava V ostatních případech, pletení směru naznačeném šipkami Často, když háčkování Produkty nejsou celé tkaniny, a jednotlivé motivy, které jsou pak vzájemně propojeny Obecně platí, že závazné motiv od centra a... provádí v kruhu.

Spojování motivy mohou být buď na vyvyazyvanii poslední řádek, připojení motiv vázané především, nebo všechny motivy pletené samostatně a spojují se na konci hák nebo jehlu a nit. materiály www.knitting.needle práce. RU

Pletení, háčkování, háčku