o pletení

 

Háčkovaná Květiny háčkování

Květiny háčkování háčku

Přání k dekoraci pokojové rostliny navštívil každý. Proč si doma plný veselých letních barvách, barvy, které nikdy nezmizí? Pojďme se podívat, jak můžeme "zelené" díky interiéru s pletené barev. Několik jasných vláken, háček, jehly, nůžky, korálky - a materiál k vytvoření "trvalého" barvy již existuje.

První, ozbrojený s hákem, plést několik květin a ozdobte je s korálky a perlami (barevné schéma a styl vybrán v souladu s výzdobou domu). Pak, když napsal dost háčkované květy, promyslet, jak nejlépe vytvořit letní družiny. Háčkování květin může být použit v prostředí různými způsoby, a tak přišli s řešením, po své chuti. V létě každý chce něco nového.

To je také žádoucí aktualizovat je možné provést rychle a levně. Zde je velmi jednoduchá verze designu: Prvky pro něj být háčkování. V první řadě je to květiny. Vyrobeno z jednoduché háčkované květy zdobí technologie polštáře, závěsy, přehozy a dokonce i boty.

Jak jistě víte, můžete se změna barvy nálady přizpůsobit tvaru místnosti selhal, a tak dále, a malý kontrast detail může oživit každodenní dekor. Návrh rok by měl být jiný stůl snadné, můžete si dokonce říci, že lehce. A samozřejmě, v létě bez květů, kterou nemyslitelné! Háčkované květiny šité na okraji ubrousky, přinášejí živé akcenty.

A v zimě, budou tyto doplňky připomínat pikniky a prázdninové akce ve večerních hodinách.

jehlu, háček, pletení