o pletení

 

Vytvoření háčkovaných květin květiny louce

V dnešním článku - stručná historie květu pole háčkovaných květin. Link květina není tak těžké - to už jsme viděli příklad. Aby bylo možné začít vymýšlet své květiny, stačí znát pár triků, které pak mohou být použity v pokusech na pletení květy. Systémy se navrhují, as Všechny tyto květiny jsou spojeny improvizace, bez diagramů - květinové friform. Neexistuje nic složitého zde. Bereme všechno, co máme k dispozici: foto barevné příze z bavlny, bambusu, viskóza, len, nebo můžete použít vlny - pro háčkování.

zvířata květina oblasti háčkovaných květin yoKvětiny tlusté vlněné příze bude mnohem hmotnější než bavlna, ale jsou mnohem snadnější se učit. Sedmikrásky, Pomněnka sedmikrásky a další květiny jsou pletené jako druh květiny základny uprostřed kruhu, který se přidává do barvy, kterou chcete. Listy jednoduché pletené řetězce - vzduch smyček, které spojují všechny arcuate 6,7 smyčky. Výborná dekorace pro kapesní nebo klobouk, že jo?

Pro zvonky, lilie, sněženky, a tak chcete přiřadit spoustu zvonečků. Jak to udělat v detailu v speciál Master třídy pro. Potřebují pouze velmi malé zvony. Se váže na řetězce, stopky smyčky ve vzduchu a listy jsou pletené tyčí yo. Z zvony, můžete šperky nosit na krku a kravatě místo korálky, nebo na čepici, nebo dokonce přímo na vlasy.

Listy, jako v případě Loach, pletených přímo do procesu připojování květů a stonků. Pro piony, macešky a vlčí máky použité puchochki ránu nití, které jsou připojeny k rovině květiny seredinke základě. Ukazuje se, že hromadné svěží květiny. Konce vlákna lze řezat - pak je pivoňka, nebo odejít.

Další informace o zřízení takových květin - v příštím roce. Příkladem pletené ready-made dekorace s květinami. Pokud produkt umožňuje květiny můžete šít nebo lepidlem a může být odnímatelné květiny - na malém bulavochkah. Na základě materiálů, cmapywka.ru

yo, háčkování, květiny, háčkování, háčkování, yo