o pletení

 

Tajemství pletení

Vynález náleží k určitému způsobu slečny Riego de Blankarde, dcera francouzsko-španělského šlechtice a irské. Tajemství háčkování šatyOna na to, jak dělat krajky, která připomíná Benátky, ale může běžet hák, který se zrychluje výrobu. Kousek krajky, což si vyžádalo nejméně 200 hodin vyrobit jehlu, může být připojena do 20 hodin.

V1846 Riego de Blankarde vydal první knihu irských vzorků pletené háček. Nová technika se rychle rozšířila a brzy se celá rodina byli zaneprázdněni pletené krajky. Toto bylo usnadněno tím, že technika irského krajky je velmi vhodný pro hromadnou výrobu.

Na rozdíl od obvyklých pletené háček Irský háčkování se skládá z jednotlivých motivů (listy, květy, růžice), které jsou pletené samostatně a pak v kombinaci s sítě. Tato metoda umožnila rozdělení práce - každý pletený specializující se na jednotlivé motivy, v souladu s jejich schopnostmi.

Takže, každý člen rodiny přispět k celkovému zisku, takže svázaný - muži, ženy, děti a staré lidi.  Tajemství pletení žárlivě střeží každý rodina, práce byla skryta, v případě, že dům byl náhle sousedů - soutěž je soutěž!

Dokončeno v krajkové motivy zahrnut středisky v nejbližším městě, a tam nejzkušenější a nadaný průvodce od nich konfekce - límce, manžety, šaty a kabáty, a dokonce i slunečníky.  Irský krajky snadno koupil v Dublinu, Londýně, Paříži, Římě, New York a San Francisco (hlavní zaměření na prodej irské krajky až 1906 zemětřesení).

Popularita krajky lišila v závislosti na režimu, ale stále to byl velký zájem až do druhé světové války, která prudce poklesla poté, co poptávka po luxusním zboží.  Nyní zájem o řemeslné oživení, zejména díky zajímavý model pracující s touto technikou.

Nicméně, ne jen poptávky aktuální modely - např. sňatek korunního prince Dánska v roce 2004, nevěsta byla oblečena. "V jednoduchém slonoviny šaty se závojem 100-rok-staré irské krajky"  Hlavní hodnota irských krajek, možná, že je to stále ručně, samostatná práce.  Máte-li vyšívat, tkát koberce a gobelíny, pletené Jersey dlouho nebyl schopen stroj, vytvořte háčkované krajky může pouze ruční magisterského studia. Na základě materiálů, moikompas.ru

háčkované šaty, háčkování, pletení