o pletení

 

Amigurumi háčkovaná schéma

Amigurumi pletení je malá plyšová zvířátkaPletené vzory na amigurumi velmi snadno. Je mnohem těžší pochopit samotného systému. Domníváme se, že tři možnosti - slovní popis ruské, režim tabulky a obrázky a schémata v japonské obrazy. Začněme od jednoduchých až po demontáž - do komplexu. Popisy v ruštině je nejjednodušší a nejpřesnější popis. Pro začátečníky je nejlepší začít s nimi.

Naštěstí na internetu je nejen rozumný popis krásných hraček, ale také detailní mistrovských kurzů s fotkami a vysvětlení. Jak číst podobného režimu? Detail hračka může začít dvěma způsoby:

1. amigurumi kroužek (který může vázat několika způsoby, ale nabízí amigurumi.com.ua začít s dvě EP a druhé z obliga provyazyvat 6 SC, pak můžete začít táhnout nit blízko otvoru, když se najednou objevil) 2. množství vzduchu smyčky, který je převeden do oválného pletené kruhové řady.

Takže pokud je psáno: "2 B a 6 SC ve druhé z háku" - normální řada, a pokud se říká: "Typ B 6, pletené 4 SC, od druhé smyčky na háčku ..." - je oválný (získává se z kruhové pletení horní a dolní části řetězce smyček vzduchu). Druhá metoda se nejčastěji používá pro nohy a nejméně - kliky (ale stejným způsobem může být spojena s hlavou i tělem, a další podrobnosti).

Když amigurumi ring ready (to je často první linii, i když někdy needlewoman za první dva cykly u 1. a 6. SC 2 m), dál. Je důležité věnovat pozornost postavy, které jsou uvedeny na konci série v závorkách. Jedná se o celkový počet smyček, které by mělo nastat. Například: 1. řádek: 2 Typ B a plést 6 SC ve druhé z cyklu háku [6. 2. řádek: * zvýšení *. * Opakujte 6 krát [12. 3. řada: * 1 KS, zvýšení *. * Opakujte 6 krát [18.

To znamená, že 1. řádek - tento prsten amigurumi. 2. řádek - šest se zvyšuje (6 SC, které již byly + 6 = 12 sc růstu). To znamená, že V druhé řadě by měl dostat 12 smyček, a říká to, co Číslo v závorce. Třetí řadě jsme se zavazuje každý druhý přírůstek smyčku (tj. více než šest zvyšuje: 12 + 6 = 18). Nicméně, to vědomí, že v některých popisů v prvním řádku nelze ignorovat.

Většina problémů se vyskytují v začátečníky, pokud jde o pletení v kruhu zvětší a bez ubavok. Často, tyto série představují needlewoman, jako "žádná změna". To znamená, že řádek by měl být stejný počet smyček, stejně jako v předchozím (který je volitelný a řekne číslo v závorce). Ale mnoho lidí chápe jako "plést stejně jako předchozí série, tedy ke zvýšení.

Jako výsledek, místo toho, zaoblené části je získat ... vlna nebo květiny. To vyhne se zmatku, v nedávné době na místě, jsme naznačili v systému místo "žádná změna" - ". KS do každého KS kolem dokola" To znamená, že zvýšení počtu a bez ubavok. Ujistěte se, že používání značky v pletení (to může být PIN nebo barevné nitě, což bude znamenat začátek série).

Díky ní nikdy neztratíte začátku a na konci série, nemají uvíznou v číslech, a proto - ušetříte si čas. Také, tam jsou problémy s označením opakování. To může být závorky nebo hvězdičky. Například: 3. řada: * 1 KS, zvýšení *. * Opakujte 6 krát [18. 3. řada: (1 SC, zvýšení) 6-krát [18. To jsou dvě pravopisné varianty téhož znamená, že kombinace jednoho sloupce, aniž yo a je třeba získat pletené 6 krát.

Plány do tabulek a čísel, například stoly - také není neobvyklé. Přečtěte si je tvrdší, ale velmi reálné. Pravda, nejsou v rozporu s trochou zkušeností v pletení amigurumi. Tabulka se skládá z více sloupců - počet pokojů a počet smyček, které nakonec měli dostat (podívejte se na obrázek 1).

To znamená, že Je-li položka začíná klasickým 6 SC, pak další (obvykle) počet smyček v každém následujícím řádku se zvýší na 6 smyčky: 12, 18, 24, 30 ... Je-li pletení začíná se 7 smyček, pak - 14, 21, 28, 35 respektive (tj. u 7 z zvyšování série). Nicméně, všechny údaje s fotografiemi, jak nohy, bude pravděpodobně začínat řetězcem vzduchu smyček. Složitých součástí, jako jsou nohy nebo tlama, vyvyazyvayutsya poněkud jinak.

To znamená, že V těchto případech se často nemůže být jednotná a zvyšuje ubavok. Pro nohy prosince se shodují s jednou rukou, která pomáhá utvářet nosochek. Pokud je to kočičí tlamy, nebo zajíc, bude zisk jen jít do horní části nosu dát správný tvar. Pokud se vám plést tyto položky, a zvládne úkol.

Ale pokud si najednou nefunguje, můžete požádat o radu zde. Japonci režim Obrázky Jedná se o nejsložitější systémy. Ale také mohou naučit číst a rozumět. Samozřejmě, že znaky, které je nepravděpodobné, že učit se, ale snadno uvázat hračku. Japonský systém je velmi podobná schémata v tabulkách, které jsme diskutovali výše.

To znamená, že Japonské dát samotného systému v symbolech a štítku Další: v prvním sloupci je počet řádků (čtěte zdola nahoru), druhá konečný počet smyček za sebou. Je důležité použít jako tabulky nebo grafu ve znacích. Nejčastěji japonské hračky jsou poměrně jednoduché a přírůstek-dec jsou jednotné. Nicméně, aby se zabránilo chybám, je lepší kontrolu režimu. X na obrázku, je SC, kříž klíště přírůstku, kříž v tog domě.

Programy mohou být také barevné (když část těla vyvyazyvaetsya dva nebo dokonce tři barvy). To je uvedeno na grafu, ve znacích. Jak rozpoznat, kdy některé části těla? Podívejte se na obrázek sám hračky. Nejvíce často, hračky zapadá do hlavy je největší kus. Nohy a ocas jsou nejmenší a tenké.

Pokud se připojíte všechny podrobnosti těchto plánů, bude tento proces již nebude tak těžké zjistit, co a kde. Ale pokud si nejste jisti, v jejich schopnosti, zkuste hledat na internetu japonský překlad programů, většina z nich již v ruštině. Podívejte se na obrázek 2. Na obrázku je označena režimu znaků. Zde jsou pozice s přidáním (6 řad). Číslo 2 označená část, která jde bez růstu (SC kolem - 3 řádky) a potom - prosinec (4 řádky).

Číslo 3 označené počet řádků v tabulce, musí být považována za zdola nahoru. Obrázek 4 - počet smyček za sebou. To znamená, že Na základě tohoto schématu Došli jsme k závěru, že jeden by měl začít s kroužkem amigurumi, ve kterých 7 SC, pokračovat v jednotné dávky (7 v řadě). Od 7. do 9. sérii pletené SC okolí, počínaje od 10. - do ubavok až 7 v řadě.

Na základě materiálů, amigurumi.com.ua

obvod smyčky, yo, yo, pletený