o pletení

 

Pletené plyšová hračka

Není pochyb o tom mnozí z nás věnoval pozornost malý pletené malá zvířata, který se používá jako klíčenka na klíče visící na telefonu, dekorace na batoh nebo tašku. Nebo možná jste dostali jeden z nich jako suvenýr, malá prezentace, nebo kteří mají nějaké přátele na policích a v květináčích žije celá rodina těchto tvorů v pohybu.  Dokonce i ti, kteří nejsou obeznámeni s nimi, že na zasedání nesmí zůstat lhostejné.

To je nemožné, aby se nedívali na ústí cit dotykem, inteligentní oči, malé tlapky a ocásky. Nazývám tyto fantastické tvory amigurumi.  Amigurumi (v japonštině pletených plyšová hračka) je nejen pěkný trinket, japonské umění háčkování Malé hračky.

Zpočátku oni vylíčili postavy výjimečně japonské kreslené filmy, ale postupem času, se stal člověkem fiktivní nebo skutečné zvířata, hmyz, lidi. Dokonce i neživé objekty mají oči a nos: nádobí, jídlo, ovoce, zeleniny, květin, nejvíce populární forma se dnes keksik.  V současné době amigurumi velmi běžné v USA a Japonsku.

Téměř jeden ze tří japonských má vytvořit roztomilé krohotulichek.  V zemích SNS, tento druh umění není ještě humbuk, ale jako koníček stal se docela populární.  Hračky jsou obvykle 5-7 cm na délku plést, ale tam jsou docela tiddly až 1 cm  V ostatních záležitostech je určitý standard, hlavní věc, že ​​malý byl umístěn v dlani.

Amigurumi se skládá ze samostatných částí, háčkované ve spirále. Plněné vatou, ale v poslední době začal používat nejrůznější materiály: Syntapon, pěna, holofayber, plastové nebo skleněné korálky, atd. Stitch detail navzájem ještě nebo použít speciální závěsy. Needlewoman si klouby rukou použít místo běžných tlačítek.

Struktura amigurumi nepřiměřené, vedoucí kulovitého tvaru, velikosti mnohem větší, celý zbytek těla.  Tělo, často spojený s válcovitý tvar a pokud se malé ruce, nohy a ocas. Je třeba poznamenat, že se jedná o tradiční velikosti, ale ne nutně jen pozorovat, jak tam jsou hračky, skládající se pouze z jedné hlavy nebo hlavy s našitými na nohy.

Máte-li touhu odkaz jako vlastní brouků, kopání na internetu můžete najít dostatečný počet schema s podrobným popisem, ale i mistrovských kurzů ukazuje krok za krokem.  Začínáme, připravit vlny nebo bavlněné příze příjemné barvy.  Začátečníky lepší úplet z příze průměrné tloušťky.

V průběhu času, jak budou získané malé zkušenosti, můžete upgradovat na načechraný textury buklirovannuyu nebo pro vytvoření reliéfu a otrhané děti.  Výběr háček, Nezapomeňte, že jeho průměr musí být menší, než se obvykle užívá pro tento typ příze. Tak získáte více husté tkaniny bez děr, kterými nádivka nebude olizovat.  Podrobnosti jsou pletené do spirály, čímž se zabrání zbytečným švy.

Provyazyvayut hlavu z krku, trupu z kněží, nohy z nohou a rukou od zápěstí. Jeden by měl začít ne s kroužkem ovzduší smyčky, a používat dual-ring závit je ovinut prstu dvakrát a svázané off se šesti sloupy, a pak jemně dotáhnout. Tímto způsobem se lze vyhnout díry.  Pak se můžete dostat do druhé řady.

Provedení nezbytných doplňků a odčítání, dosáhnete požadovaného tvaru: kuželovitý, oválné, kulaté.  Po dokončení všech detailů, utěsněte je připravený materiál.  Na nohy si můžete dát, skleněných a plastových korálků a trupu a hlavy, vytáhněte na krabici pod čokoládová vajíčka.  Abych rovnováhu, vložte panenku do země agenta vážení, například minerální kameny.

Sew všechny detaily a pečlivě zastrčit konce trčí do vláken.  Vyšívání, kreslení nebo lepidlo oči a nos. Zdobíme budoucnosti pet jako výzva představivost.  Po získání dostatečných zkušeností, mnozí začínají dělat amigurumi profesionálně.

Pro usnadnění tohoto procesu, lépe využít mezery, které je souborem jednoduchých tvarů předem.  Při pletení v pořádku, může zákazník okamžitě představit budoucnost panenku, zvolte velikost, postava, tvar. S jejich pomocí se minimalizoval možnost chyb a oprav případů.

Vytvořte si roztomilé drobnůstky v medicíně není jen příjemná zábava, toto povolání má pověst jako terapie pletení. Pletené nacpané hračky háčkovánínevyžadují příliš velké vypětí a zátěže, měří pohyby relax a klid a krásná věc nebo hračku s rukama spoutanýma, povznášející.  Jedná se o specifický antidepresivum, normalizuje duševní stav a emoční rovnováhu, člověk dostane duševní dovolenou.

Chcete-li vytvořit, krásné, užitečné předměty nahradit špatné myšlenky přicházejí dobrou náladu a mír.  Dodržovat obecně uznávané normy a nevztahuje se na žádná pravidla, vytvořit si vlastní, nebo nelíbí, speciální hračky. Nechte amigurumi umění potěší vás a vaše blízké sladké, ubohé malé tváře.  Vytvořit, vybudovat, ztělesňuje a nikdo zůstat lhostejní k vaší báječné děti. Na základě materiálů, www.nadomu.com

schéma, háčkování, háček, háčkování, pletení