o pletení

 

Pletené hračky amigurumi

Amigurumi Knit amigurumi japonské tradice položil dospělé děti. A  háčkované amigurumi hračky byly radost nejen dětem, ale také jejich rodiče. A jak by to mohlo být jinak! Protože oni jsou tak roztomilý!  Pletené hračky amigurumi je obvykle malá zvířata nebo zvířata alespoň trochu podobný osobě, nebo má něco s tím dělat. Taková je tradice.

I když se hračka související mistr  amigurumi není ani zvíře, ani člověk, je to vždy animovat objekt. Pletené amigurumi háčkované hračkyVětšina živočišnosti vyjádřené v přítomnosti očí nebo končetin, jako u člověka.  Knit amigurumi dala světu stovky tisíc unikátních medvědů, zajíci a další známé a není slavné pletené zvířat, který spočívá v zahřívání duše dětí, jejich přítomností.

Classic háčkované hračky amigurumi různé malé rozměry a vysokou jemnost. Vyznačují se neúměrně velkou hlavu a společný "kavayny" (tj. "roztomilý") vzhled.  Umění "pletení amigurumi" znamená buď pletení nebo háčkování.

A pokud je pletení hračky  amigurumi na paprsky, doma, vzal první místo ze dvou možných, pak masivní šíření umění háčkování stal se velmi populární.  Nejčastěji jsou hlavní hraček vytvořené zvlášť a pak upevnit. Končetin může být připojena k kloubů majiteli hračky se podařilo přesunout.

I když některé  amigurumi, bez končetin je navržen tak, tvůrce integrovaný celek.  Použitý materiál pro hračky příze.  Knit amigurumi tradičně jedním způsobem ve spirále, kde kružnice není připojen. Při pletení takových hraček je důležité vytvořit husté látky je příliš málo na obalu hračky se nedostal ven ven.

Jako nádivka pro hračky se objeví vláknité plnivo: vata, výplň polyester, nebo paralon holofayber.  Končetin, s cílem dát celé amigurumi "přirozenost", se těžkopádnější. Samozřejmě, že ložiska neskrývají to tam, ale použití malé plastové kuličky pro plnění vnitřních dutin ruce a nohy naprosto přijatelné a běžné praxi.  Amigurumi pletení se provádí kontroly s program.

Amigurumi, systém  které jsou dostupné na World Wide, tento robot, a klasika zvířátka, a docela nepředstavitelnými postavami z pohádek, příběhů a karikatury.  Přidružení jako hračka může být sám sebou a stačí přečíst manuál, a najít to správné místo pro Vaše malé mistrovské dílo materiál. Samozřejmě, že je žádoucí v této době je možné plést. Dítě bude vděčné!

To modelki z naší galerie: Na základě materiálů, vse-sama.ru

háčkování, pletení, háčkování, háčkované hračky, schéma