o pletení

 

Classic amigurumi

Příze 1.Lyubaya malou tloušťku  2.Háček jeho velikost by měla být taková, že když pletené SC jsou poměrně husté tkaniny bez děr  3.Napolnitel k vycpávání může být vlna, paralon, výplň polyester, holofayber, ale i skleněné nebo plastové kuličky jako výplň končetiny. Chcete-li tvar trupu nebo hlavy by měl být v pořádku krabici čokoládových vajíček.

4.Razlichnye dekorace vyžaduje charakter.  To může být knoflíky, oči a nos jsou připraveny k koupit ve speciálních obchodech se zbožím pro vytvoření plyšových hraček.  5.Toniruyuschie finančních prostředků ze značek a pastelky s velmi make-up tohoto stínu, červenat, rtěnku a oční podvodok.  Jak propojit amigurumi na začátku závitu je třeba zabalit dvakrát kolem prstu a kravatu v šestém sloupci výsledné prsten.

Pak je potřeba vytáhnout špičku vlákna, a pečlivě utažení kroužku, v blízkosti otvoru. Dále musíte plést do kruhu ve spirále. Vzhledem k poklesu a doplňky smyček na těch správných místech je třeba být součástí kola, podlouhlé, špičaté, atd.  Classic amigurumi FIT snadno a rychle, což dává dostatek prostoru pro vaši kreativitu. Experiment co nejvíce a dosáhnout úspěchu.

Zde je několik tipů, jak začátečníkům dosáhnout výšky v nejkratším možném čase.  Tipy pro pletení amigurumi 1. Amigurumi jsou pletené z jednotlivých dílů. Hlava (od hlavy ke krku), trup (od krku k zadečku), rukou (od zápěstí k rameni), nohu (nohy od základny). Hlava a tělo jsou spojeny.

Pro větší pohodlí, přesné šití a úspora času může skončit páření se stejným počtem sloupců. Tím se části bez náhrady. (Viz Classic amigurumi yoobrázek).  2. Předtím, než začnete vyvyazyvat první řady, bylo jisté, že hračka žádné díry. V opačném případě bude výplň vyjde v mé hlavě, nebo hračky bude díra.

To, neberte to jako základ pro prsten vzduchu smyčky, a double-ring nebo Magic amigurumi nastavitelné smyčky, na kterém informace naleznete v dalších článcích. A pamatujte, že optimální počet sloupců v první řadě 6.  3. Existují dva způsoby, jak vyvážit panenky založený na ní anatomii. Můžete použít obojí.  Pokud váš hračky nohy a ocas, pak můžeme dát, spoléhat se na vlastní nohy a ocas jak tři-legged stolička.

Tato metoda poskytuje vysoce stabilní základny panenku.  Pokud je hračka nemá ocas vůbec, nebo bez končetin, trupu u kořene těsnění dát čipy (skleněné kuličky) nebo minerální kameny klást větší váhu. To je zvláště důležité, pokud si uděláte malý tělo a obrovské hlavy.  4. Pokud se vám plést po celou dobu od jednoho tloušťky příze a pletení nemění hustotu, je vhodné, aby se samplery.

Vzorníky (ukázky z anglického vzorku) je soubor jednoduchých forem před způsobené škody, které mohou být shromážděny na stole uspořádání pro budoucí panenky. To je velmi užitečné, pokud pletené panenky profesionálně a na objednávku (zákazník může okamžitě vidět a neumí představit budoucnost panenku). Vzorníky umožňují vybrat tvar, velikost, design a nesmírně důležité, aby návrh tváře hračky. S jejich pomocí můžete vyhnout chybám a oblékání.

5. Používejte pouze speciální tmel pro hračky!  Čalounění látka, nitě ať jdou na malé řemeslné nebo do koše. Hollofayber, komforel sintepuh a umožnit hračky vyplnit rovnoměrně, ne příliš těsně.  Vyzkoušejte různé druhy náplně, prochustvuyte materiál. To vám umožní vytvářet různé efekty a zvyšuje úroveň kvality a řemeslného zpracování.

6. Všechny konce nití v pryachte hračky, a při změně barvy nemají vázat uzle. To je otázka vzhledu a kvality hraček.  7. A ten poslední. Použijte svůj standardních zavazadel.  Mám na mysli ty dovednosti, které se učíte celý život. Ať už je to válet se cítil, výšivky, krajky a módní design.  Neuzná žádné z pravidel práce a nebudou naslouchat těm, dáte pravidla (pokud samozřejmě není to zákazník nebo klient), jsou to jen žárlí.

Amigurumi může být vždy používán jako způsob, jak se vzdaluje od obecných pravidel, tak se ujistěte, že kvalita není stradalo.P  Amigurumi jsou obvykle spojeny háčkování příze. Na rozdíl od západní styl pletení, pletené hračky spirály, série není připojen.  Při pletení se menší průměr háku pro tento typ příze vytvořit hustý materiál, který nevychází přes těsnění.

Amigurumi se skládají z částí, které jsou pletené, plněné a sešity. Části hraček - obvykle příliš velké kulaté hlavy, válcovité tělo, ruce a nohy, uši a ocas (v případě potřeby) a zdobení. Když nádivka konchnosti naplněné plastové nebo skleněné kuličky, zbytek dutiny plněné vlákna výplně (sintepuh, výplň polyester, hollofayber) Někdy vytvořit uši, obličej, nos, nebo pomocí plsti, vlněné látky a plsti.  Z těchto materiálů je možné, aby dekorace pro amigurumi. Na základě materiálů, moikompas.ru

Související příspěvky:
  1. Pletací pinetok

hák, yo, smyčky, yo, pletený