o pletení

 

Amigurumi je miniaturní vycpaná zvířata

Amigurumi je pletení malá plyšová zvířátka

Asi jste se již setkal s těmito půvabné jemné malá zvířata s velkou hlavou dotýkají, jsou upevněny inteligentní oči a legrační nohy a ocas o tašky a batohy, jako přívěšek na klíče a mobilní telefony, a to zejména statečný malý přítel visí na krku, nebo připojit k klobouk jako ornament, a někteří žijí doma, v květiny na parapetu nebo na polici v obývacím pokoji. Nazývají se amigurumi.

Amigurumi to pletené miniaturní vycpaných zvířat, většinou s představou o jakékoli zvíře, které existuje nebo ne, a dotoval s antropomorfní rysy.  Také to může být různé typy mužů stylizované, nebo dokonce neživé objekty, získal z vůle autora oči a uši, a stali se docela lidsky, populární forma "koláč" se zábavným atraktivní tvář.

V současnosti tento styl se zdá být spojen už všechny postavy z populární karikatury.  Ale původně amigurumi z Japonska, a vylíčil postavy právě japonské karikatury. Jejich název je odvozen z japonského složených slov označuje pojmem "plést" a "měkké hračky". Je pravidlem, amigurumi háčkování.

Toy je přibližně 5-7 cm (i když tam jsou děti, roste až do 1 cm) a skládá se ze samostatných prvků, háčkované, šité a nacpal mezi stacionární nebo v souvislosti se speciálními závěsy na hlavě a nohou hraček rotující v různých směrech.  Hlavními prvky jsou kulatou hlavou, často dosti velké v poměru k velikosti těla, válcovité tělo, nohy a ruce a nohy, možná, ocas a uši, čenich a různé ozdoby, které jsou nezbytné pro charakter.

Chcete-li vytvořit obraz používaný jako oči a nos jsou připraveny k koupit ve speciálních obchodech se zbožím pro vytvoření plyšových hraček a různých tónovací látky: od značek a pastelky s velmi make-up tohoto stínu, červenat, rtěnku a oči podvodok .   Chcete-li začít pletení hračky, musíte se zásobili barevné příze vpravo a tloušťku z vlny nebo bavlny.

To by mělo začít s průměrnou tloušťkou příze, jako je vlna 400-450 m na 100 g. V průběhu času, učení, základní techniky, můžete zkusit načechrané příze, příze s boucle efekt nebo trávu vytvořit otrhané děti. Dále budete potřebovat háček jeho velikost by měla být taková, aby v barech bez pletení yo ukázalo, docela husté tkaniny bez děr.

Pro výplň hraček jsou speciální plniva, například výplň polyester nebo holofayber, které umožňují rovnoměrně vyplnit údaje, stejně jako skleněné nebo plastové kuličky jako výplň končetiny.  Podrobnosti jsou pletené hračky, ale připojil se k řadám, a jít do spirály, čímž se zabrání "šev" na hračce.

Vzhledem k tomu odčítání a přidání smyček na těch správných místech je třeba být součástí kola, podlouhlé, špičaté, atd.  Začněte pletení v kruhu bez nutnosti uzavření řetězce smyčky ve vzduchu kruh, jak je obvykle provádí pletení nebo ubrousky zabalit nit dvakrát shapok.Sleduet kolem malíčku a kravatu v šestém sloupci výsledné prsten.

Pak je potřeba vytáhnout špičku vlákna, jemně utažení kroužku tak, aby údaje nebudou otevření, a dále plést ve spirále, takže potřebné dávky a prosinec  Propojením informací o své věci a sešít, pěkně strčil končí uvnitř vlákna.  Oči a nos může být vhodnou nití vyšívat nebo malovat, ale můžete použít kousky kůže (výřez z nich v pravé části a dávat to na objem se svíčkou nebo varnou deskou), nebo korálky, korálky, kousky látky a jiné ruční dobroty. Na základě materiálů, moikompas.ru

Související příspěvky:
  1. Pletené plavky

yo, yo, pletené hračky, háčky, pletení